X3 xDrive20

SHOP THE LOOK

X3 xDrive20

BMW X3 20 xDrive

THE NEW

X3

NOWE BMW X3.

OD 3000 PLN

 NETTO/MIES.*

X3 xDrive20[1]: Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 7,6 - 6,9; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 172 - 156

[1]Wartości wstępne; brakujące dane nie były dostępne w chwili publikacji strony.

 

* Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW X3 20 xDrive wartości 250 000 zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 10%, przy okresie leasingu 36 miesięcy oraz z rocznym limitem przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.

WARIANTY I DANE TECHNICZNE.

   X3 xDrive20
   X3 xDrive20

   Moc[1][2]

   153 kW (208 KM)

   Moment obrotowy[1][2]

   330 Nm

   0–100 km/h[1]

   7,8 s

   Prędkość maksymalna[1]

   215 km/h

   X3 xDrive20[1]: Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 7,6 - 6,9; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 172 - 156

   [1] Wartości wstępne; brakujące dane nie były dostępne w chwili publikacji strony.
   [2] Generowana przez napęd spalinowy (podana wartość znamionowa) oraz napęd elektryczny (maksymalnie podana wartość znamionowa).

   Język formy BMW X3 SUV

   STWORZONY, ABY ODKRYWAĆ ŚWIAT.

   BMW X3 łączy komfort, elastyczność w codziennej eksploatacji i wyjątkową, typową dla X dynamikę jazdy. Innowacyjne technologie z dziedziny łączności i wspomagania kierowcy w BMW X3 wynoszą funkcjonalność, bezpieczeństwo i rozrywkę na nowy poziom, z kolei całkowicie nowy design wyznacza standardy za sprawą awangardowych elementów, takich jak grill BMW Iconic Glow. Odkryj warianty nowego BMW X3, opcje wyposażenia, dane techniczne, a także liczne warianty finansowania.

   ELASTYCZNOŚĆ NA MIARĘ WSZYSTKIEGO, CO PRZYNOSI ŻYCIE.

   Symbol min. pojemności bagażnika BMW X3 SUV

   Min. pojemność bagażnika 570 l

   Symbol maks. pojemności bagażnika BMW X3 SUV

   Maks. pojemność bagażnika 1700 l

   Symbol masy przyczepy BMW X3 SUV

   Masa przyczepy 2400 kg

   TWOJE NOWE BMW X3.

    InfoI content placeholder

    IMPONUJĄCE Z KAŻDEJ PERSPEKTYWY.

    Nadwozie BMW X3 uwydatnia wielkość i okazałość pojazdu. Duże powierzchnie i precyzyjne kontury kształtują monolityczne proporcje SUV-a. W oczy rzuca się wydatna przednia część auta, która przeradza się w długi profil boczny z szerokim rozstawem osi aż po masywny tył. Wyjątkowy akcent wizualny stanowi w całości zinterpretowana na nowo stylistyka nerki BMW z oświetleniem linii konturowych Iconic Glow oraz nowa podwójna sygnatura świetlna reflektorów przednich.

    WŁAŚCIWE OTOCZENIE W KAŻDEJ PODRÓŻY.

    Nowoczesne, komfortowe i zapewniające zawsze dobrą atmosferę - takie jest wnętrze nowego BMW X3. Elegancka i minimalistyczna stylistyka, zredukowana do najpotrzebniejszych elementów oraz doskonałej jakości materiały i spasowanie oddają luksusowy charakter BMW. Wygodna i intuicyjna obsługa, to zasługa zakrzywionego wyświetlacza BMW Curved Display o przekątnej 14,9" oraz podświetlanego panelu interakcji BMW, który doskonale łączy się z ambientowymi listwami oświetlenia. Dzięki wykorzystaniu zrównoważonych materiałów tekstylnych pochodzących z recyklingu BMW X3 doskonale, oddaje komfort i ciepło dzianiny, otwierając całkowicie nowy wymiar estetyki.

    Fascynujące poczucie przestrzeni.

    Niezwykłą przestronność BMW X3 czuć również w drugim rzędzie siedzeń. Tutaj trójka pasażerów może cieszyć się najwyższym komfortem dzięki większej przestrzeni na nogi i nad głową oraz wysokiej klasy materiałom.

    CYFRYZACJA NA MIARĘ CZASÓW.

    BMW X3 wyznacza nowe standardy w dziedzinie cyfrowych udogodnień. Możesz otwierać i zamykać samochód bezkontaktowo przy użyciu smartfona wykorzystując opcję BMW Digital Key Plus. Ważnymi funkcjami pojazdu sterujesz głosowo dzięki funkcji BMW Intelligent Personal Assistant, nie odrywając rąk od kierownicy. W nowym BMW X3 także podczas postoju nie ma miejsca na nudę. Dzięki opcjonalnemu pakietowi BMW Digital Premium możesz oglądać ulubione filmy i grać w gry gdy tylko masz ochotę. Wszystko na olbrzymim wyświetlaczu BMW Curved Display o przekątnej 14,9".

    BMW X3 SUV z BMW Digital Premium ze streamingiem wideo

    Świetna rozrywka podczas czekania.

    Oglądaj filmy i seriale na wyświetlaczu centralnym w swoim BMW. W pełni zintegrowany streaming wideo w wysokiej rozdzielczości skraca czas oczekiwania i zapewnia doskonałą rozrywkę.

    SYSTEM ROZRYWKI W POJEŹDZIE NOWEJ GENERACJI.

    BEZGRANICZNA ŁĄCZNOŚĆ I INTELIGENTNE BEZPIECZEŃSTWO.

    Więcej niż tylko kluczyk.

    Dzięki BMW Digital Key Plus kompatybilne urządzenia mobilne możesz wykorzystywać w funkcji klucza pojazdu. Klucz możesz udostępniać cyfrowo nawet pięciu osobom. Gdy zbliżysz się do swojego BMW, samochód odblokuje się automatycznie, witając Cię inscenizacją świetlną.

    Uważny asystent u Twojego boku.

    System asystujący kierowcy Professional do prędkości 210 km/h utrzymuje prawidłowy tor jazdy oraz odstęp. W razie potrzeby BMW hamuje aż do zatrzymania i samodzielnie rusza ponownie. Jest to pomocne w powolnym ruchu drogowym.

    Twoje BMW parkuje za Ciebie.

    Parkowanie bez Twojej obecności w samochodzie. Asystent parkowania Professional automatycznie zaparkuje i wyparkuje Twoje BMW. Wystarczy raz wykonać odpowiedni manewr na odcinku do 200 m i zapisać go.

    Jasno i łatwo do celu.

    Dzięki systemowi Augmented View wiesz dokładnie, dokąd zmierzasz. Funkcja wyświetla na wyświetlaczu kontrolnym obraz rzeczywistego otoczenia uzupełniony o dodatkowe informacje nawigacyjne. Strzałki nałożone na obraz wideo na żywo wyraźnie pokazują, gdzie można skręcić.

    DYNAMIKA JAZDY DLA ODKRYWCÓW.

    Od 0-100 km/h w ciągu 7,8 sekundy.[1] Radość z jazdy w X3 xDrive20 trwa nieprzerwanie, ponieważ za każdym celem do odkrycia czeka już następny - dotrzesz do niego odkrywając świat na sportowo.

    X3 xDrive20[1]: Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 7,6 - 6,9; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 172 - 156

    Finansowanie i leasing BMW X3 SUV

    TWOJE NOWE BMW X3.

    Skorzystaj z oferty BMW Leasing lub BMW Comfort Lease na miarę potrzeb, rozszerzając ją o atrakcyjne usługi i ubezpieczenia w ramach pakietu.


    All in. Simply smart. BMW Financial Services

    PROACTIVE CARE W BMW X3.

    Serwis – dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

    Zawsze o krok dalej. Czy to zbliżający się przegląd, czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz bezpośrednio umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW. Aby spokojnie jechać dalej.

    NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE BMW X3.

    TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ.

    Zużycie paliwa i emisja CO₂.

    X3 xDrive20[1]: Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 7,6 - 6,9; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 172 - 156 

    [1] Wartości wstępne; brakujące dane nie były dostępne w chwili zamknięcia wydania.

    Dane dotyczące osiągów silników benzynowych dotyczą ich eksploatacji z paliwem o jakości LO 98. Dane dotyczące zużycia dotyczą eksploatacji z paliwem referencyjnym zgodnie z rozporządzeniem (UE) 715/2007. Dopuszczalne są jakości paliwa bezołowiowego LO 91 i wyższe o maksymalnym udziale etanolu wynoszącym 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

    Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

    Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

     

    Zdjęcia, filmy video i grafiki wyświetlane na stronie mają wyłącznie poglądowy charakter. Modele oferowane do sprzedaży w Polsce mogą się różnić od prezentowanych ujęć, w tym wyposażeniem dodatkowym. Parametry konkretnego samochodu są zawate w Świadectwie homologacji danego typu pojazdu. Szczegóły dotyczące oferty, w tym specyfikacji pojazdu zostaną przedstawione na późniejszym etapie.