TWOJE KORZYŚCI MY BMW.

My BMW daje Ci spersonalizowany dostęp do świata BMW. Za pośrednictwem portalu znajdziesz dla siebie innowacyjne usługi i produkty BMW.

Read more

PRZEGLĄD FUNKCJI.

Rejestracja w serwisie My BMW generuje wiele korzyści, w tym dostęp do spersonalizowanych i ekskluzywnych ofert, wygodny sposób zarządzania danymi i możliwość wysyłania zgłoszeń serwisowych bezpośrednio do wybranego partnera BMW. My BMW pozwala także zapisywać konfigurację pojazdu i zmieniać ją w dowolnym momencie.

Read more
Moje konfiguracje BMW

Moje konfiguracje.

Który kolor karoserii wygląda najlepiej? Który silnik będzie najlepszy dla Twojego nowego BMW? Czy wiesz już jakie elementy wyposażenia będą najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby? Konfigurator BMW pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania. Możesz tutaj zapisać swoją unikalną konfigurację pojazdu - i oczywiście zmienić w dowolnym momencie.

Read more
Inne pojazdy BMW

Inne pojazdy.

Upewnij się, że zawsze masz dostęp do wszystkiego, co musisz wiedzieć o swoim BMW. W My BMW możesz znaleźć wszystkie dane oraz informacje dotyczące Twoich pojazdów.

Read more
Instrukcja użytkowania online

Instrukcja użytkowania online.

Dzięki instrukcji użytkowania online dostęp do najbardziej aktualnych informacji na temat Twojego BMW będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Read more