TWOJE KORZYŚCI MY BMW.

My BMW daje Ci spersonalizowany dostęp do świata BMW. Za pośrednictwem portalu znajdziesz dla siebie innowacyjne usługi i produkty BMW.

Read more

PRZEGLĄD FUNKCJI.

Rejestracja w serwisie My BMW generuje wiele korzyści, w tym dostęp do spersonalizowanych i ekskluzywnych ofert, wygodny sposób zarządzania danymi i możliwość wysyłania zgłoszeń serwisowych bezpośrednio do wybranego partnera BMW. My BMW pozwala także zapisywać konfiguracje pojazdów i zmieniać je w dowolnym momencie.

Read more
Moje konfiguracje BMW

Moje konfiguracje.

Który kolor karoserii wygląda najlepiej? Który silnik będzie najlepszy dla Twojego nowego BMW? Czy wiesz już jakie elementy wyposażenia będą najlepszą odpowiedzią na Twoje potrzeby? Konfigurator BMW pomoże Ci odpowiedzieć na te pytania. Możesz tutaj zapisać swoje unikalne konfiguracje pojazdów - i oczywiście przeglądać je lub zmieniać w dowolnym momencie.

Read more
Aktywności i oferty BMW

Aktywności i oferty.

Moje BMW oferuje ekskluzywne produkty i oferty - spersonalizowane i indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Po rejestracji czekają na Ciebie ekscytujące możliwości.

Read more
Inne pojazdy BMW

Inne pojazdy.

Upewnij się, że zawsze masz dostęp do wszystkiego, co musisz wiedzieć o swoim BMW. W My BMW możesz znaleźć wszystkie dane oraz informacje dotyczące Twoich pojazdów.

Read more
Instrukcja użytkowania online

Instrukcja użytkowania online.

Dzięki instrukcji użytkowania online dostęp do najbardziej aktualnych informacji na temat Twojego BMW będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Read more