Jego cel: wyznaczać nowe standardy. BMW serii 5 Limuzyna to synonim nowoczesnej limuzyny biznesowej. Poprzez dynamiczny i jednocześnie elegancki wygląd doskonale spełnia wymogi stawiane dzisiaj samochodom tej klasy, oferując atletyczną sylwetkę i radości z jazdy zgodnie z najnowszymi standardami techniki.

Kreatywne myślenie. Bycie zawsze na czasie. Dwie koncepcje kluczowe dla trwałego sukcesu. BMW 530e iPerformance doskonale spełnia oba kryteria, dzięki czemu wyprzedza swój czas. Stawia na elektryzującą radość z jazdy, a poprzez napęd hybrydowy plug-in wybiega w przyszłość.

Modele M Performance BMW M550i Limuzyna i BMW M550d Limuzyna podnoszą granice możliwości na nieznany dotąd poziom. Adrenalina w czystej postaci. Samochód sportowy staje się wyścigowy. Bo nigdy nie mamy dosyć.

Znakomita dynamika jazdy, sportowy wygląd, maksymalny komfort – BMW serii 5 Touring jest naprawdę mistrzem w swojej klasie. To wszechstronny multitalent oferujący najnowocześniejszą technikę, maksymalną funkcjonalność i mnóstwo sportowego charakteru. Niezliczone usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę gwarantują komfort, bezpieczeństwo i maksymalną produktywność. Przestronne wnętrze ma szlachetny charakter, a bagażnik o pojemności do 1700 l zapewnia dość miejsca na wszystkie potrzeby. Poznaj nowy poziom radości z jazdy w czasie wolnym i w podróżach służbowych.

Jeśli szukasz używanego lub nowego BMW serii 5, tu znajdziesz wszystkie informacje, testy oraz oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW serii 5 – i oczywiście adresy dealerów, u których możesz umówić się na jazdę próbną.

Read more