Jego cel: wyznaczać nowe standardy. BMW serii 5 Limuzyna to synonim nowoczesnej limuzyny biznesowej. Poprzez dynamiczny i jednocześnie elegancki wygląd doskonale spełnia wymogi stawiane dzisiaj samochodom tej klasy, oferując atletyczną sylwetkę i radości z jazdy zgodnie z najnowszymi standardami techniki.

Kreatywne myślenie. Bycie zawsze na czasie. Dwie koncepcje kluczowe dla trwałego sukcesu. BMW 530e Plug-in hybrid doskonale spełnia oba kryteria, dzięki czemu wyprzedza swój czas. Stawia na elektryzującą radość z jazdy, a poprzez napęd hybrydowy plug-in wybiega w przyszłość.

Znakomita dynamika jazdy, sportowy wygląd, maksymalny komfort – BMW serii 5 Touring jest naprawdę mistrzem w swojej klasie. To wszechstronny multitalent oferujący najnowocześniejszą technikę, maksymalną funkcjonalność i mnóstwo sportowego charakteru. Niezliczone usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę gwarantują komfort, bezpieczeństwo i maksymalną produktywność. Przestronne wnętrze ma szlachetny charakter, a bagażnik o pojemności do 1700 l zapewnia dość miejsca na wszystkie potrzeby. Poznaj nowy poziom radości z jazdy w czasie wolnym i w podróżach służbowych.

Jeśli szukasz używanego lub nowego BMW serii 5, tu znajdziesz wszystkie informacje, testy oraz oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW serii 5 – i oczywiście adresy dealerów, u których możesz umówić się na jazdę próbną.

Rozwiń