SHOP THE LOOK

520i Limuzyna

BMW 520i Limuzyna G60

THE NEW

5

BMW SERII 5.
JUŻ OD 2100 PLN NETTO/MIES. LUB W LEASINGU 106%.**

BMW 520i sDrive: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 6,4–5,8; emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP: 144–130

PROMOCYJNA OFERTA FINANSOWANIA

NOWE BMW SERII 5 JUŻ OD 2100 PLN NETTO/MIES.*

Doświadcz BMW serii 5 już od 2100 PLN netto miesięcznie w BMW Comfort Lease. Poproś o niezobowiązującą ofertę u swojego Dealera BMW.

Technical Data

VARIANTS.

   520i Limuzyna
   520i Limuzyna

   Moc

   153 kW (208 KM)[1]

   Moment obrotowy

   330 Nm[1]

   0-100 km/h

   7,5 s

   Maks. Prędkość

   230 km/h

   BMW 520i sDrive: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km:6,4–5,8; emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP: 144–130


   [1] Chwilowe zwiększenie mocy <10 s w stosunku do podanej wartości znamionowej. Generowana przez silnik spalinowy (podana wartość znamionowa) oraz silnik elektryczny (maksymalnie podana wartość znamionowa).

   BMW serii 5 Touring G61

   THE NEW

   5

   2024: NOWY CZŁONEK RODZINY BMW SERII 5.

   NOWE BMW SERII 5.

    InfoI content placeholder

    WYBIERZ WYGLĄD SWOJEGO BMW SERII 5.

    520i Limuzyna
    520d Limuzyna
    520i Limuzyna

    520i Limuzyna

    SIGNATURE • M Sport Pro • 7,5 Sekundy od 0-100 km/h • 153 kW (208 KM)

    +56

    520d Limuzyna

    ESSENCE • M Sport • 7,3 Sekundy od 0-100 km/h • 145kW (197KM)

    +44

    520i Limuzyna

    BALANCE • M Sport • 7,5 Sekundy od 0-100 km/h • 153 kW (208 KM)

    +41

    DYNAMIKA JAZDY

    JAZDA NOWYM BMW SERII 5.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Komfortowe, sportowe i wszechstronne: nowe BMW serii 5 jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach. Film nie pokazuje aktualnych wartości.

    Stylistyka

    NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

    STYLISTYKA WNĘTRZA.

    NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

    0:00
    0:00 /  0:00

    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

    Na drodze ku bardziej zrównoważonej przyszłości istotną rolę odgrywa także BMW serii 5. Wykorzystując w procesie produkcji materiały wtórne i zieloną energię elektryczną, optymalizujemy ślad węglowy BMW serii 5 jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. A podczas jazdy zastosowane innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają idealną równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW serii 5 po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wyposażenia wnętrza.

    BMW VEHICLE FOOTPRINT

    NASZYM CELEM JEST TRANSPARENTNOŚĆ.

    BMW Vehicle Footprint dostarcza informacji w całym cyklu życia BMW. Otrzymujesz w ten sposób przegląd wybranych skutków środowiskowych i społecznych pojazdu w oparciu o kluczowe czynniki. Dzięki temu możesz podejmować świadome decyzje.

    Technologie

    SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.

    Zawsze na właściwym pasie i w odpowiedniej odległości.

    System asystujący kierowcy Professional zapewnia bezpieczne poruszanie się Twojego samochodu na właściwym pasie ruchu oraz utrzymanie odpowiedniej odległości, nawet przy prędkościach do 210 km/h. Jest to szczególnie przydatne, gdy na drodze występuje zator. W razie potrzeby, Twoje BMW samoczynnie zatrzyma się i ruszy ponownie.

    Twoje BMW parkuje za Ciebie.

    Parkowanie bez Twojej obecności w samochodzie. Asystent parkowania Professional automatycznie zaparkuje i wyparkuje Twoje BMW. Wystarczy wykonać odpowiedni manewr na odcinku do 200 m i zapisać go.

    Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

    BMW Live Cockpit Professional wyświetla ważne informacje bezpośrednio w Twoim polu widzenia, nie musisz więc odrywać wzroku od drogi. Funkcja Augmented View wzbogaca drogę przed Tobą o graficzne wskazówki ułatwiające nawigację.

    Więcej niż tylko kluczyk.

    Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do swojego BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się do Twoich preferencji w zależności od wybranego profilu osobistego.

    FINANSOWANIE I LEASING

    USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW SERII 5.

    BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

    DORADZTWO I USŁUGI

    PROACTIVE CARE W NOWYM BMW SERII 5.

    Serwis – dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

    Zawsze o krok dalej. Czy to zbliżający się przegląd czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW.

    NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE NOWEGO BMW SERII 5.

    Informacje o finansowaniu.

    *Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW serii 5 Limuzyna w ramach usługi BMW Leasing 106% oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 106% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna  15%, okres leasingu 24 miesiące, roczny limit przebiegu 15 000 km oraz kwota wykupu 19%. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.

     

    **Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW serii 5 Limuzyna o wartości 255 000 zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 25%, przy okresie leasingu 24 miesiące oraz z rocznym limitem przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.