BŁYSKAWICZNIE. I Z EMOCJAMI.

bmw logo doskonały samochód

Nowe BMW i3s.

169 700 PLN

Cena

Elektryczny

Silnik i rodzaj paliwa

BŁYSKAWICZNIE. I Z EMOCJAMI.

bmw logo doskonały samochód

Nowe BMW i3s.

169 700 PLN

Cena

Elektryczny

Silnik i rodzaj paliwa

BŁYSKAWICZNIE. I Z EMOCJAMI.Nowe BMW i3s.

Jeśli sportowa i bezemisyjna jazda oznaczają przyszłość, to BMW i3s jest już teraz autem przyszłości. Autem o imponującym przyspieszeniu od 0 do 60 km/h w 3,7 s, z charakterystycznym wrażeniem jazdy „na jednym pedale”, o nowoczesnej stylistyce i dynamice samochodu sportowego. Poczuj elektryzujące emocje.

Rozwiń

SPORTOWY CHARAKTER W SKRÓCIE.

SPORTOWY CHARAKTER W SKRÓCIE.

Szerzej: pas przedni z błyszczącym poszyciem zderzaka. Bardziej sportowo: czarne nadkola i ekskluzywne 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich w nowej stylistyce. Z charakterem: tył o wyostrzonych konturach i o 40 mm szerszy rozstaw kół. Jeszcze bardziej porywająca i emocjonująca: jazda BMW i3s.

Rozwiń

FINANSOWANIE I ZAKUP.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.