WSPIERA TWOJĄ MOBILNOŚĆ. NOWYMI METODAMI I WSZYSTKIMI KANAŁAMI.

bmw logo doskonały samochód

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w nowym BMW i3.

WSPIERA TWOJĄ MOBILNOŚĆ. NOWYMI METODAMI I WSZYSTKIMI KANAŁAMI.

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w nowym BMW i3.

WSPIERA TWOJĄ MOBILNOŚĆ. NOWYMI METODAMI I WSZYSTKIMI KANAŁAMI.Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w nowym BMW i3.

Bądź w drodze i niczego nie przegap. Bądź zawsze na bieżąco. Umożliwia to BMW i3 z wieloma cyfrowymi funkcjami i systemami wspomagającymi kierowcę. W końcu to najlepiej skomunikowany samochód w swoim segmencie. I dzięki temu jak żaden inny umożliwia wygodną mobilność z optymalną komunikacją, bezpieczeństwem i komfortem.

Read more
BMW i

BMW CONNECTED ŁĄCZY CIĘ Z RADOŚCIĄ Z JAZDY.

Połącz się ze swoim BMW. Aplikacja BMW Connected to Twój cyfrowy asystent mobilności, który troszczy się o Twoje potrzeby przed jazdą i w jej trakcie. Uzyskuj dostęp do pojazdu za pomocą smartfona, kompatybilnego smartwatcha lub Amazon Echo, wysyłaj cele podróży do systemu nawigacyjnego lub ustawiaj przypomnienia o terminach.

 • BMW Connected+

  Z BMW Connected+ Twoje BMW i Twój smartfon staną się jednością. Korzystaj z indywidualnych funkcji aplikacji BMW Connected App w samochodzie i poza nim. Dziel się informacjami o podróży z przyjaciółmi, nawiguj do celu aż do ostatniego metra lub steruj inteligentnym domem ze swojego samochodu. Okres obowiązywania wynosi jeden rok.

 • Elastyczny Backend: Open Mobility Cloud

  Wieloplatformowe, spersonalizowane funkcje związane z BMW Connected możliwe są dzięki Open Mobility Cloud. Elastyczna architektura tej chmury danych oparta jest na narzędziach i technologiach Microsoft Azure. Ten wydajny system jest w stanie przetwarzać i udostępniać dane i informacje z najróżniejszych źródeł. Elastyczność platformy pozwala również w przyszłości przyłączać i skalować nowe cyfrowe touchpointy, urządzenia końcowe (smartfony, smartwatche itp.) i nowe usługi partnerskie. Nowością jest to, że z BMW Connected+ samochód jest skomunikowany również z Open Mobility Cloud i dzięki temu staje się cyfrowym touchpointem. Umożliwia to jeszcze szybszą integrację funkcji cyfrowych w pojeździe.

INTEGRACJA AMAZON ALEXA W SAMOCHODZIE.

INTEGRACJA AMAZON ALEXA W SAMOCHODZIE.

"Alexa, dodaj herbatę do listy zakupów." Lub "Alexa, zagraj piosenkę Pink." Dzięki Amazon Alexa Car Integration możesz bez wysiłku korzystać z asystenta głosowego w samochodzie, tak jak w domu. Odpowiedzi Alexy są również wyświetlane jako wizualne informacje zwrotne na wyświetlaczu sterowania twojego pojazdu.

Usługa pojawi się niedługo.

*Alexa Amazon i wszystkie pokrewne znaki handlowe Amazon.com, Inc.

CONTROL MY HOME.

CONTROL MY HOME.

„Czy światło i klimatyzacja są wyłączone?” Dzięki funkcji Control my Home nie musisz się tym martwić, ponieważ możesz sterować najważniejszymi funkcjami inteligentnego domu bezpośrednio na monitorze pokładowym swojego BMW. Masz tam też przegląd najważniejszych informacji o swoim domu podłączonym do sieci. Okres obowiązywania wynosi trzy lata.

KOMFORTOWA MOBILNOŚĆ.

MISTRZ PLANOWANIA.

Dokąd jedziemy dalej? Wyszukuj nowe cele w aplikacji BMW Connected i przesyłaj je bezpośrednio do systemu nawigacyjnego w Twoim BMW. Gdy tylko znajdziesz się w pojeździe i połączysz smartfona przez Bluetooth, możesz jednym kliknięciem rozpocząć nawigację.

Read more

GOTOWE DO STARTU.

Czy stan naładowania wystarczy na wypad do miasta? Czy po drodze znajdę stację ładowania? Usługi Zdalne eDrive umożliwiają sprawdzenie tego za pośrednictwem aplikacji BMW Connected na smartfonie. Ustawiaj zdalnie temperaturę, zamykaj pojazd lub w razie potrzeby włączaj sygnał świetlny. Okres obowiązywania wynosi trzy lata.

Read more

POZOSTAŃ W KONTAKCIE.

Udostępnianie jazdy w czasie rzeczywistym (Share Live Trip Status) pozwala informować Twoich bliskich o godzinie Twojego powrotu do domu. Możesz powiadamiać wybrane osoby bezpośrednio z pojazdu lub za pośrednictwem aplikacji Connected o dokładnym położeniu, miejscu docelowym i czasie przyjazdu. Odbiorcy mogą śledzić Twoją jazdę na żywo. Okres obowiązywania wynosi jeden rok.

Read more

RADOŚĆ Z ŁADOWANIA.

Ładowanie może być tanie i indywidualne: funkcja BMW Digital Charging (DCS) pozwoli Ci ładować automatycznie w porach najkorzystniejszej taryfy za energię elektryczną. To oszczędza czas i umożliwia korzystanie z energii ze źródeł odnawialnych.

FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ Z GWARANCJĄ KOMFORTU.

W BMW i3 możesz zawsze polegać na systemach wspomagających kierowcę. W zautomatyzowany sposób i skutecznie radzą sobie one z takimi sytuacjami jak korki, utrudnienia w ruchu czy parkowanie. Bezpieczeństwo i komfort zgodnie z najnowszymi standardami techniki – aby pozwolić Ci całkowicie skupić się na jeździe.

 • System asystujący kierowcy plus

  System asystujący kierowcy plus zapewnia znacznie wyższe bezpieczeństwo i komfort jazdy. Obejmuje ostrzeganie przed kolizją z poprzedzającym pojazdem i pieszymi z miejską funkcją hamowania, funkcję Speed Limit Info, regulator prędkości na bazie kamery z funkcją Stop&Go oraz asystenta jazy w korku.

 • Asystent parkowania

  Asystent parkowania ułatwia parkowanie równolegle do jezdni. Odpowiednie miejsca do parkowania mogą być wyświetlane i wybierane na monitorze pokładowym. Po włączeniu kierunkowskazu i przytrzymaniu przycisku PDC system wybiera odpowiedni bieg, przejmuje kierowanie oraz obsługę gazu oraz hamulca i samoczynnie parkuje.

WIĘCEJ MOBILNOŚCI.

CHARGENOW.

Usługa ChargeNow – oferowana przez 100-procentową spółkę zależną BMW „Digital Charging Solutions GmbH” – umożliwia korzystanie ze stale rosnącej i aktualnie największej na świecie sieci publicznych stacji ładowania. Stacje ładowania się sieci ChargeNow są wyświetlane w systemie nawigacyjnym, w aplikacji oraz online.

Read more

PARKNOW.

ParkNow to innowacyjna cyfrowa usługa BMW Group umożliwiająca za pośrednictwem aplikacji parkowanie bez biletów i gotówki przy ulicach i na parkingach wielopoziomowych. Komfortowa funkcja Start/Stop z rozliczaniem minutowym pozwala uniknąć mandatów i przepłacania.

Read more

REACHNOW.

ReachNow oferuje pakiet rozszerzonych rozwiązań mobilnościowych OnDemand oferowanych przez BMW Group w USA i Chinach.
Read more

DRIVENOW.

DriveNow jest elastyczną usługą carsharingową BMW Group. Umożliwia spontaniczne rezerwowanie i wynajem samochodów. Dostępne samochody można znaleźć w aplikacji DriveNow, w internecie lub bezpośrednio na ulicy. Czas jazdy rozliczany jest co do minuty.

Read more

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (2):
  Zużycie paliwa w l/100km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100km (cykl mieszany): 16,3-15,2
  Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany): 310-285
  Realny zasięg elektryczny w km: do 260

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3s (2):
  Zużycie paliwa w l/100km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100km (cykl mieszany): 17,2-16,1
  Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany): 285-270
  Realny zasięg elektryczny w km: do 260

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.