BMW serii 5

BMW SERII 5. CEL: NOWE STANDARDY

Limuzyna biznesowa, która przechodzi oczekiwania

Rozwiń
BMW SERII 5. CEL: NOWE STANDARDY

 

 

KLASA MISTRZOWSKA

Wyrafinowany klasyk w świeżej stylistyce

BMW serii 5 to prawdziwe arcydzieło motoryzacji. Klasyczne proporcje BMW – szeroki rozstaw osi, wyraźna maska i opływowy dach – podkreślają sportowy charakter samochodu. Precyzyjne kontury wraz z minimalistyczną, ale pełną klasy stylistyką karoserii tworzą obraz czystego prestiżu. Cechy takie jak nowa atrapa chłodnicy Active Air Stream czy zawieszenie adaptacyjne spełniają obietnicę niepowstrzymanej dynamiki i dążenia po więcej. Elegancka stylistyka wnętrza potęguje wrażenia z jazdy w doskonałym stylu.
NOWA ATRAPA CHŁODNICY

NOWA ATRAPA CHŁODNICY.

Nowa, kultowa jednoczęściowa atrapa chłodnicy nadaje BMW serii 5 sportowy i drapieżny wygląd. Ten i tak już charakterystyczny element robi jeszcze większe wrażenie w błyszczącym kolorze czarnym – dostępnym w pakiecie M Sport Pro. Potężny grill doskonale uzupełnia mocny charakter świateł laserowych BMW.

AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY

AKTYWNY UKŁAD KIEROWNICZY.

Zintegrowany aktywny układ kierowniczy BMW zapewnia wyjątkową stabilność i komfort jazdy dzięki zmiennemu przełożeniu układu kierowniczego z pasywnie skręcającymi kołami tylnymi. Przy niższych prędkościach przeciwbieżny skręt tylnych kół zapewnia większą zwinność, natomiast przy wyższych prędkościach koła obracają się współbieżnie, zwiększając stabilność pojazdu.

ADAPTIVE DRIVE

ADAPTIVE DRIVE.

Innowacyjny system kontroli układu jezdnego BMW Adaptive Drive to połączenie elektronicznej kontroli amortyzatorów EDC i układu Dynamic Drive wprowadzone w celu zwiększenia zwinności samochodu i zapewnienia najwyższego komfortu jazdy. System ten reguluje każde koło niezależnie, co skutkuje zmniejszeniem przechyłów, lepszym prowadzeniem i krótszą drogą hamowania.

ŚWIATŁA LASEROWE BMW

ŚWIATŁA LASEROWE BMW.

Światła laserowe BMW zapewniają niewiarygodną widoczność na odległość do 650 m, a ich nowa stylistyka w kształcie litery L z niebieskimi akcentami dodaje pojazdowi sportowego charakteru. Większa widoczność zwiększa bezpieczeństwo i ogólny komfort jazdy po zmroku.

CERAMICZNE ELEMENTY OBSŁUGI

CERAMICZNE ELEMENTY OBSŁUGI.

Eleganckie i ekskluzywne ceramiczne elementy obsługi nadają wyrafinowanemu wnętrzu BMW serii 5 ostatni szlif. Delikatne wykończenia ceramiczne znajdują się na dźwigni biegów, pokrętłach głośności oraz wokół kontrolera iDrive.

INTELIGENTNY ASYSTENT OSOBISTY

INTELIGENTNY ASYSTENT OSOBISTY.

Teraz Twoje BMW serii 5 może być dla Ciebie nie tylko idealnym towarzyszem jazdy, ale także zaufanym przyjacielem. Dzięki funkcji Inteligentnego Asystenta Osobistego samochód w pełni rozumie Twoje potrzeby, dba o Twoje samopoczucie i na żądanie udziela wszelkich niezbędnych informacji związanych z samochodem. Po prostu powiedz: „Hej, BMW”.

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL.

BMW Live Cockpit Professional – dostępny w wyposażeniu standardowym – wyposażony jest w innowacyjny system operacyjny 7.0, praktyczny dotykowy monitor centralny o przekątnej 12,3 cala oraz w pełni cyfrowy wyświetlacz wskaźników o przekątnej 12,3 cala – wszystko po to, aby obsługa pojazdu była jeszcze bardziej intuicyjna i przyjazna kierowcy. 

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY PROFESSIONAL

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY PROFESSIONAL.

Odkryj nowy wymiar komfortu i bezpieczeństwa dzięki opcjonalnemu systemowi asystującemu kierowcy Professional, który zawiera tak przydatne systemy jak m.in. asystent kierowania i toru jazdy, aktywny regulator prędkości czy automatyczny asystent ograniczeń prędkości. 

Znajdź odpowiednie BMW serii 5 dla siebie!

Trafny wybór

518d Luxury Line

BMW serii 5
  • Automatyczna skrzynia biegów
  • BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym
  • Ogrzewanie foteli przednich

Rekomendowany

520d xDrive Pakiet sportowy M

BMW serii 5
  • Pakiet Business Class
  • Pakiet Innowacji
  • BMW Drive Recorder

Dla wymagających

M550i xDrive

BMW serii 5
  • Pakiet First Class
  • Sportowy układ hamulcowy M czerwony
  • Zestaw HiFi Harman Kardon

POZNAJ WSZYSTKIE OPCJE!

BMW serii 5

Zakres możliwości BMW serii 5 jest nieograniczony.

BMW serii 5 dostępne jest w wielu wariantach gotowych przetransportować Cię w przyszłość. Odkryj idealny wariant dla siebie!

Nota prawna