Zdjęcie główne programu "Mój elektryk" z BMW Financial Services

"MÓJ ELEKTRYK."

SKORZYSTAJ Z DOPŁATY PRZY ZAKUPIE
ELEKTRYCZNEGO MODELU BMW
W LEASINGU BMW FINANCIAL SERVICES.

Już teraz możesz cieszyć się elektryzującą radością z jazdy i wybrać swoje nowe elektryczne BMW z dopłatą w ramach programu „Mój elektryk”. Wybierz model BMW i najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i dołącz do nowej ery elektromobilności.

Rozwiń
"MÓJ ELEKTRYK." SKORZYSTAJ Z DOPŁATY PRZY ZAKUPIE <br>ELEKTRYCZNEGO MODELU BMW <br>W LEASINGU BMW FINANCIAL SERVICES.

DOPŁATY DO POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH.

Teraz możesz kupić swoje wymarzone BMW taniej nawet o 27 000 PLN* dzięki dofinansowaniu z rządowego programu „Mój elektryk”. Także w leasingu od BMW Financial Services. Program dedykowany jest zarówno klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Skontaktuj się z najbliższym Dealerem i zapytaj o indywidualną ofertę.

Rozwiń

OFERTY W RAMACH PROGRAMU
"MÓJ ELEKTRYK".

Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 8 BMW przy stacji ładowania

PROGRAM „MÓJ ELEKTRYK” JEST JUŻ DOSTĘPNY W BMW FINANCIAL SERVICES.

„Mój elektryk” to program dotacji do zakupu nowych samochodów zeroemisyjnych ogłoszony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program jest skierowany zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

 

 

Wysokość dopłaty do leasingu oraz maksymalna wartość samochodu osobowego objętego programem uzależniona jest od tego, czy przyszły beneficjent programu jest podatnikiem VAT i w jakiej wysokości odlicza podatek VAT. Skontaktuj się z najbliższym Dealerem i zapytaj o indywidualną ofertę.

Rozwiń

PROGRAM „MÓJ ELEKTRYK” JEST JUŻ DOSTĘPNY W BMW FINANCIAL SERVICES.

PROGRAM "MÓJ ELEKTRYK" W BMW FINANCIAL SERVICES TO:

 • 1Wygoda
  Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu, u Dealera BMW lub MINI.
 • 2Wybór
  Możesz odebrać pojazd nie czekając na decyzję o akceptacji dotacji.
 • 3Korzyści
  Dotacja obniża Twój łączny koszt finansowania.

JAK SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU?

Dealer Locator

1) Skontaktuj się z najbliższym Dealerem i zapytaj o indywidualną ofertę.

Rozwiń
Dotacja programu Mój Elektryk

2) Pomożemy Ci przejść przez formalności i przekażemy Twój wniosek o dotację do Banku Ochrony Środowiska, który dysponuje budżetem programu.

Rozwiń
Zgoda na dotację

3) Po uzyskaniu zgody na dotację (od BOŚ i NFOŚiGW) podpiszemy Umowę leasingu i Umowę dotacji.

Rozwiń

  Dowiedz się więcej lub złóż wniosek o dotację:

  Modele BMW i BMW iX widok z przodu podczas postoju na stacji ładowania

  BMW iX.

  Modele BMW i BMW i3 półprofil podczas postoju

  BMW i3.

  Modele BMW i BMW i4 przedni półprofil podczas jazdy na drodze

  BMW i4.

  Modele BMW i BMW iX3 półprofil z modelem

  BMW iX3.

  WIĘCEJ USŁUG BMW DLA CIEBIE.

  BMW Usługi dodatkowe

  Ubezpieczenia.

  Jesteśmy przekonani, że Twoje zadowolenie z jazdy BMW nie może być pełne bez poczucia bezpieczeństwa na drodze. Dlatego zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą ubezpieczeń. 

  Odkryj teraz
  BMW Leasing

  BMW Leasing.

  W BMW Financial Services zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i zapewnić im najlepszą jakość obsługi. Przygotowaliśmy ofertę, która zadowoli wszystkich, którzy szukają bezkonkurencyjnej wygody i komfortu.

  Odkryj teraz
  BMW Leasing

  BMW Leasing Plus.

  Odkryj innowacyjne finansowanie oraz usługi serwisowe w jednym pakiecie. Z naszym stałym miesięcznym abonamentem otrzymasz wsparcie w każdej kwestii związanej z Twoim samochodem. Wybierz wygodę, bezpieczeństwo i spokój - to oferta stworzona specjalnie dla Ciebie.

  Odkryj teraz

  Informacje o finansowaniu.

  • *Kwota 27 000 PLN jest maksymalną dopłatą dla osób fizycznych posiadających Kartę Dużej Rodziny. Informacje dotyczące programu „Mój elektryk” dostępne na stronie: https://pspa.com.pl/2021/informacja/pspa-o-nowym-programie-doplat-nfosigw zostały przygotowane przez podmiot trzeci, mają charakter poglądowy i nie stanowią prawnie wiążącej oferty BMW. BMW nie ponosi odpowiedzialności za ich prawidłowość ani kompletność. Wskazówki dotyczące funkcjonowania programu „Mój elektryk” można uzyskać również na właściwych stronach rządowych, w tym na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz u dealerów.
  • **Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX1 eDrive20 za 195 800 zł brutto. Opłata wstępna 45 034 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.
  • ***Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 101% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 15%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 101% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

  Zużycie energii i zasięg.

  • BMW iX1: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 17,2–15,4; Zasięg elektryczny WLTP w km: 430–474
  • BMW i5 : Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 19,5–15,9 Zasięg elektryczny, WLTP w km: 477–582
  • BMW iX: Zużycie energii w kWh/100 km: 23,0–19,4 Zasięg elektryczny w km: 630–327
  • Oficjalne wartości zużycia energii i zasięgu elektrycznego zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową i odpowiadają rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Dane wg WLTP, dowolne wyposażenie dodatkowe.