RADOŚĆ JAZDY+

Nowe modele BMW serii 4. Nowe BMW M4 i M3.

Fenomenalne wrażenia z jazdy gwarantowane: nowe modele BMW serii 4 fascynują niesamowicie sportowym charakterem, dynamiczną stylistyką i ekskluzywnym komfortem. I gwarantują radość z jazdy na najwyższym poziomie, który przewyższyć jeszcze mogą nowe wyczynowe BMW M4 i BMW M3.

Rozwiń
RADOŚĆ JAZDY+Nowe modele BMW serii 4. Nowe BMW M4 i M3.
bmw serii 4 samochód rodzinny

NOWE BMW SERII 4 – SPORTOWA PREZENCJA.

Przód nowych modeli BMW serii 4 wyznacza nowe standardy stylistyki. Wyrazistym „nerkom” o pełnym temperamentu charakterze towarzyszą nowe reflektory diodowe. Masywny zderzak z charakterystycznymi wlotami powietrza i wbudowanymi reflektorami przeciwmgłowymi wyróżnia jeszcze bardziej dynamiczna prezencja.

Rozwiń

WYRAZISTY TYŁ.

Imponujący widok również od tyłu: nowe modele BMW serii 4 wyróżnia solidne osadzenie na drodze oraz wydatny zderzak ze zintegrowanymi końcówkami rur wydechowych. Nowe diodowe lampy tylne w atrakcyjny sposób podkreślają szerokość auta i świetnie pasują do jego dynamicznej stylistyki.
Rozwiń

ELEGANCKIE WNĘTRZE.

Stylistyka wnętrza nowych modeli BMW serii 4 oferuje sportowo elegancją atmosferę i nieprzeciętny komfort. Wszystkie elementy obsługi na desce rozdzielczej zorientowane są na kierowcę. Wyśmienite fotele o perfekcyjnej ergonomii gwarantują najwyższy komfort siedzenia. Wysokiej jakości materiały, takie jak doskonała skóra, oraz atrakcyjne listwy ozdobne z drewna szlachetnego lub aluminium stanowią ciekawe akcenty i dodatkowo podkreślają sportowy charakter wnętrza.
Rozwiń

NOWE BMW M4 I M3 – DYNAMIKA W CZYSTEJ POSTACI.

Przód nowego BMW M4 I M3 emanuje muskularnym, sportowym charakterem. Lakierowany w błyszczącym kolorze czarnym grill z podwójnymi listwami i emblematem M dumnie pręży się pomiędzy nowoczesnymi w pełni diodowymi reflektorami. Atletyczne wysklepienie maski silnika odwzorowuje kontury turbosprężarek i podobnie jak atletyczny pas przedni z dużymi wlotami powietrza sygnalizuje swoje nieprzeciętne możliwości.
Rozwiń

ATLETYCZNY TYŁ.

Wydatne nadkola sygnalizują moc nowego BMW M4 i nowego BMW M3. Pokrywa bagażnika ze spojlerem łączy wygląd i funkcjonalność. Nowe diodowe lampy tylne w podkreślają szeroki rozstaw kół. Dyfuzor M oraz ukośnie ścięte podwójne końcówki rur wydechowych idealnie komponują się z pasem tylnym z charakterystycznymi wylotami powietrza.
Rozwiń

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE.

W szlachetnym wnętrzu nowego BMW M4 i nowego BMW M3 fotele M o kubełkowym charakterze zapewniają idealne trzymanie boczne. Wszystkie elementy obsługi są zorientowane na kierowcę i gwarantują bardzo precyzyjną, błyskawiczną obsługę. Sportowy wygląd wnętrza uzupełniają zegary o wyścigowym wyglądzie, kierownica skórzana M i dźwignia biegów M.
Rozwiń

DYNAMIKA+

NOWE BMW SERII 4 COUPÉ.

Atletyczna estetyka plus rasowy sportowy charakter: nowe BMW serii 4 Coupé wyróżniają unikalne właściwości jezdne będące zasługą niskiego środka ciężkości, doskonałego rozkładu masy na osie i mocnych, wydajnych silników. W połączeniu z ekskluzywnym wyposażeniem to fascynujące Coupé potrafi uzależnić. Dynamiczne. Sportowe. Mocne.

Rozwiń

DYNAMIKA+

NOWE BMW SERII 4 COUPÉ.

WOLNOŚĆ+

NOWE BMW SERII 4 CABRIO.

Brawurowy podbijacz serc: nowe BMW serii 4 Cabrio łączy fascynująco sportowy charakter ze stylową elegancją. Niesamowity kabrioletowy feeling i unikalne wrażenia z jazdy przez cały rok zapewnia chowany sztywny dach. Udaną koncepcję auta uzupełnia komfortowe wnętrze i wiele innowacyjny technologii przydatnych przy aktywnym życiu. To auto gwarantujące niezwykle intensywne wrażenia z jazdy.

Rozwiń

WOLNOŚĆ+

NOWE BMW SERII 4 CABRIO.

ELEGANCJA+

NOWE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

Sportowa elegancja w perfekcyjnej postaci: nowe BMW serii 4 Gran Coupé łączy fascynującą estetykę, obszerne wnętrze i typowe osiągi BMW z przemyślaną funkcjonalnością. Oferuje dużo miejsca nad głową i na nogi, harmonijne elementy stylistyczne i niezwykle zwinną jazdę. To idealne połączenie dynamiki, stylu i komfortu.

Rozwiń

ELEGANCJA+

NOWE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

ADRENALINA+

NOWE BMW M4 COUPÉ.

Fascynacja, która przyspiesza puls: nowe BMW M4 Coupé z 6-cylindrowym rzędowym silnikiem benzynowym M TwinPower Turbo o mocy nawet 450 KM (331 kW), opcjonalną 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową M i adaptacyjnym zawieszeniem M gwarantuje fascynujące, sportowe wrażenia z jazdy i precyzję prowadzenia. Również w wymagających sytuacjach. Fascynująca dynamika, która porusza.

Rozwiń

ADRENALINA+

NOWE BMW M4 COUPÉ.

BEZ GRANIC+

NOWE BMW M4 CABRIO.

Otwarte na maksymalnie intensywną jazdę: 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o mocy nawet 331 kW (450 KM) oraz technologie zaczerpnięte ze sportów motorowych gwarantuje adrenalinę, osiągi i nieograniczoną radość z jazdy. Gwarantuje to niepowtarzalne doznania nie tylko przy otwartym dachu. Nowe BMW M4 Cabrio – sportowa wolność na czterech kołach.

Rozwiń

BEZ GRANIC+

NOWE BMW M4 CABRIO.

LEGENDA+

NOWE BMW M3 LIMUZYNA.

Bezkompromisowo sportowe: nowe BMW M3 Limuzyna to wyczynowy samochód sportowy o 4-drzwiowym nadwoziu, którego 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o mocy do 331 kW (450 KM) zapewnia spontaniczną moc w każdym zakresie obrotów. Liczne innowacje zaczerpnięte ze sportów motorowych gwarantują fenomenalną dynamikę oraz nieprzeciętną precyzję prowadzenia. To modelowy atleta, który na nowo wyznacza granice tego, co możliwe.

Rozwiń

LEGENDA+

NOWE BMW M3 LIMUZYNA.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

 • BMW 440i Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,7-7,4
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 179-172

  BMW 430i Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,0-6,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 162-154

  BMW 440i Gran Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,8-6,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 159-154

  BMW M4 Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,8 (8,3)
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 204 (194)

  BMW M4 Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,1 (8,7)
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 213 (203)

  BMW M3 Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,8 (8,3)
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 204 (194)

  Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic.

  Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO2 zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO2 powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.