Zdalna aktualizacja oprogramowania i aktualizacja oprogramowania BMW

AKTUALIZUJ SWOJE BMW NA BIEŻĄCO.

Zdalna aktualizacja oprogramowania i aktualizacja oprogramowania BMW.

Aby po zakupie Twoje BMW było zawsze aktualne, możesz na bieżąco aktualizować jego oprogramowanie. W zależności od pojazdu dostępne są różne możliwości, takie jak zdalna aktualizacja oprogramowania lub aktualizacja oprogramowania BMW.

Rozwiń
AKTUALIZUJ SWOJE BMW NA BIEŻĄCO.Zdalna aktualizacja oprogramowania i aktualizacja oprogramowania BMW.

ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA.

Zdalna aktualizacja oprogramowania: aktualizacja oprogramowania over the air

Aktualizacja oprogramowania over the air.

Dobrze i bezpiecznie jest wiedzieć, że Twoje BMW jest aktualne, a Ty podróżujesz z nowa oprogramowaniem. To właśnie oferuje Ci zdalna aktualizacja oprogramowania – wygodnie i bezstresowo. Dzięki niej oprogramowanie samochodu jest zawsze aktualne, a uaktualnienia są ładowane bezprzewodowo, tak samo jak w smartfonach. Dzięki temu Twój samochód jest zawsze aktualny, a Ty oszczędzasz czas. Aby oprogramowanie BMW było zawsze aktualne, możesz je łatwo i wygodnie aktualizować bezpośrednio za pomocą wbudowanej w samochodzie karty SIM. Informacje na temat przeprowadzonych aktualizacji oprogramowania możesz wyświetlić w każdej chwili. W ten sam sposób można również instalować dodatkowe funkcje samochodu.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA BMW.

Aktualizacja oprogramowania BMW: pobierz aktualizację i zainstaluj ją w swoim BMW przez pamięć USB.

Zaktualizuj swoje oprogramowanie.

Systemy smartfonów, odtwarzaczy muzycznych i tabletów nieustannie się rozwijają. Aktualizacja oprogramowania BMW zaktualizuje Twoje aplikacje i Twoje BMW, aby umożliwić Ci korzystanie z urządzeń mobilnych w pojeździe.

Aktualizacja oprogramowania BMW: pobierz aktualizację i zainstaluj ją w swoim BMW przez pamięć USB.

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130, 80809 Monachium, „BMW AG”) przetwarza dane osobiste wyłącznie w ramach obsługi zapytania i realizacji usługi. W razie potrzeby BMW AG przekaże udostępnione dane do punktów sprzedaży BMW na Twoim lokalnym rynku. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez BMW AG można znaleźć w oświadczeniu o ochronie danych (https://www.bmw.com/de/footer/legal-disclaimer.html).

Rozwiń