BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020, przedni półprofil

THE 2

PIERWSZE BMW SERII 2 GRAN COUPÉ

THE 2

PIERWSZE BMW SERII 2 GRAN COUPÉ

THE 2PIERWSZE BMW SERII 2 GRAN COUPÉ

Jeszcze się nawet nie pojawił, a już jest w czołówce: w listopadzie 2019 r. na Wystawie Samochodowej w Los Angeles będzie miała miejsce premiera pierwszego BMW serii 2 Gran Coupé. Ten sportowy i elegancki model czterodrzwiowy ma wszystko czego potrzeba, aby kontynuować rozpoczęty w roku 2012 sukces BMW Gran Coupé w klasie kompaktowej. Jego niezwykły charakter wyróżnia wyrazista stylistyka, doskonała dynamika jazdy i równie wysoka funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Zgodnie z nowoczesnym, miejskim stylem życia pasażerów samochód oferuje również najnowsze innowacje i technologie w zakresie obsługi, systemów wspomagających kierowcę, łączności i komunikacji. Zdobądź już teraz pierwsze informacje i zdjęcia dotyczące najważniejszych cech nowego BMW serii 2 Gran Coupé – i bądź na bieżąco aż do wprowadzenia samochodu na rynek wiosną 2020 roku.

Read more

STYLISTYKA NOWEGO BMW SERII 2 GRAN COUPÉ.

Wyraz estetyki: nowe BMW serii 2 Gran Coupé, dynamiczny czterodrzwiowy model, stanowi nowy akcent indywidualności i emocjonalności w segmencie kompaktowych samochodów premium. Łączy w sobie emocjonującą stylistykę z eleganckim sportowym charakterem oraz najnowszymi systemami komunikacji i wspomagania kierowcy. Tym samym BMW serii 2 Gran Coupé jest stworzone do tego, aby za każdym razem dawać maksymalną radość z jazdy.
BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020, widok boczny
BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020, widok przedni
Widok z tyłu BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020
BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020, widok przedni

BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020, widok boczny

Widok z tyłu BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020

BMW M235i xDrive 2020 boczny półprofil

DYNAMIKA JAZDY NOWEGO BMW SERII 2 GRAN COUPÉ.

Całkowicie oddane radości z jazdy: nowe BMW serii 2 Gran Coupé wyznacza nowe standardy dynamiki jazdy w klasie kompaktowej. Innowacyjne technologie napędu, takie jak silnik benzynowy M TwinPower Turbo w BMW M235i xDrive, perfekcyjnie zestrojony układ jezdny i łatwe, bezpośrednie prowadzenie zapewniają maksymalną zwinność w każdej sytuacji. Na życzenie indywidualne wrażenia z jazdy można dodatkowo zwiększyć dzięki różnym trybom jazdy. Ważną funkcję stabilizującą pełni oprócz sztywnej karoserii oferowana w wyposażeniu standardowym technologia ARB (ograniczenie poślizgu kół bezpośrednio w aktuatorze). Bez długich ścieżek sygnałowych informacje są przesyłane trzykrotnie szybciej, a regulacja jest odczuwana przez kierowcę: jako nawet dziesięciokrotnie szybsza. W ścisłej współpracy z dynamiczną kontrolą stabilności DSC poślizgu kół bezpośrednio w poślizgu kół w sterowniku silnika bez interwencji w zakresie stabilizacji bocznej znacznie zmniejsza podsterowność. Kolejna innowacyjna funkcja zwiększająca dynamikę jazdy BMW serii 2 Gran Coupé to standardowy układ BMW Performance Control, który przenosi napęd na koła po zewnętrznej stronie zakrętu, zwiększając zwinność i stabilność pojazdu.

Światowa premiera BMW serii 2 Gran Coupé F44 2020, tylny półprofil

NIE PRZEGAP PIERWSZEGO BMW SERII 2 GRAN COUPÉ.

NIE PRZEGAP PIERWSZEGO BMW SERII 2 GRAN COUPÉ.