WIELKA MIEJSKA MIŁOŚĆ.

BMW serii 2 Gran Tourer.

118 900 PLN

Cena

Benzyna Diesel

Silnik i rodzaj paliwa

WIELKA MIEJSKA MIŁOŚĆ.

BMW serii 2 Gran Tourer.

118 900 PLN

Cena

Benzyna Diesel

Silnik i rodzaj paliwa

WIELKA MIEJSKA MIŁOŚĆ.BMW serii 2 Gran Tourer.

Moc silnika w kW (KM) przy obr/min (220d xDrive)

140 (190)/4.000

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (220d xDrive)

5,9-6,2

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (220d xDrive)

154-163

Pojemność bagażnika

645 do 1905 l

Cieszyć się w pełni miejskim życiem: z BMW serii 2 Gran Tourer. To auto oferuje dużo i jeszcze więcej z sobą zabiera. Co jest istotną zaletą zwłaszcza w wielkim mieście. Z łatwością stawia czoła stresowym sytuacjom – zna realia życia, jest młode i pewne siebie. Ale też konsekwentnie sportowe dzięki mocnym 3- lub 4-cylindrowym silnikom BMW TwinPower Turbo. Dla radości z jazdy wychodzącej poza granice miasta.

BMW 220d xDrive Gran Tourer(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,9-6,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 154-163

bmw serii 2 gran tourer wyglad
BMW 2 seria gran tourer

O NIM SIĘ MÓWI.

Prawdziwie kosmopolityczne: BMW serii 2 Gran Tourer – dynamiczne, pewne siebie, wszechstronne i nowoczesne. Ulice są dla niego bulwarami, które przemierza ze sportowym luzem. Pomaga mu w tym charyzmatyczny przód z dużą atrapą chłodnicy i wlotami powietrza przechodzącymi przez całą długość, jak również szeroki rozstaw osi z krótkimi zwisami karoserii. Podwyższona linia dachu w połączeniu z dużymi drzwiami obiecuje przestronne wnętrze i komfort. Samochód o dużej niezależności, o którym się mówi na mieście.

„To radość z jazdy w zupełnie nowej formie!”
Dr Ian Robertson, ambasador marki BMW Group w Zjednoczonym Królestwie i były członek zarządu BMW AG.

IDEALNE MIEJSCE DO SIEDZENIA.

Na siedmioosobową wycieczkę turystyczną lub z całym dobytkiem na urlop – BMW serii 2 Gran Tourer jest gotowe na każdą przygodę. Dzięki wielu praktycznym schowkom i regulowanemu drugiemu rzędowi siedzeń oferuje pełną elastyczność i bagażnik o pojemności maks. 1905 l. Praktyczne rozwiązanie dla rodzin: opcjonalny trzeci rząd siedzeń umożliwia przewóz łącznie siedmiu osób, BMW serii 2 Gran Tourer – więcej miejsca na życie.

SKOMUNIKUJ SIĘ.

W drodze przez miasto – a cały świat w zasięgu ręki. Obojętnie, dokąd jedziesz, i jakie masz plany, BMW ConnectedDrive wspiera Cię, oferując pomocne usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę BMW Personal CoPilot. Aby zawsze mieć z sobą to, co ważne, oraz bezpiecznie i wygodnie dotrzeć do celu.

Rozwiń

Skaut lokalizacji na pokładzie.

Usługa Concierge w BMW ConnectedDrive umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW. Znajdzie on na przykład żądaną restaurację, najbliższy bankomat lub dyżurną aptekę i na życzenie wyśle odpowiednie dane adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego BMW.
Rozwiń

Najważniejsze jest dobre połączenie.

System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę z funkcją ładowania bezprzewodowego. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.
Rozwiń

Oczy skierowane na drogę, wszystkie szczegóły w zasięgu wzroku.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up transmituje informacje istotne podczas jazdy na szybce projekcyjnej w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. W zależności od wyposażenia wyświetlane są m.in.: aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, wskazanie ograniczenia prędkości i zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

Rozwiń

Utrzymuje bezpieczny dystans.

Wyposażenie Driving Assistant Plus zapewnia wyraźną poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Obejmuje kontrolę przejścia i ostrzeżenia przed pieszymi z funkcją hamowania w mieście, ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu, asystenta świateł drogowych, informacje o ograniczeniu prędkości, system kontroli jazdy oparty na fotoradarach z funkcją Stop & Go oraz asystenta korka drogowego.
Rozwiń

Wyruszyć w odpowiednim czasie. Punktualnie dotrzeć do celu.

BMW Connected za pośrednictwem kompatybilnego smartfonu lub smartwatcha informuje o godzinie wyjazdu obliczonej tak, aby przy aktualnej sytuacji na drogach punktualnie dotrzeć do celu. System oblicza proponowaną godzinę wyjazdu w oparciu o komunikaty drogowe w czasie rzeczywistym.
Rozwiń

Zaprowadzi Cię pod drzwi domu.

Punktualnie i komfortowo na umówione spotkanie – dzięki funkcji nawigacji door-to-door w aplikacji BMW Connected. Po dojechaniu do celu Twój smartfon lub smartwatch poprowadzi Cię od zaparkowanego pojazdu do ostatecznego miejsca piechotą.
Rozwiń

Wolność, która idealnie do Ciebie pasuje.

Zawsze coraz dalej dzięki nowoczesnej komunikacji: z BMW ConnectedDrive będziesz zawsze w kontakcie z tym, co dla Ciebie najważniejsze, aby móc cieszyć się jeszcze wyższym komfortem jazdy. Przekonaj się o tym!

Rozwiń

JEDZIE Z PRĄDEM.

JEDZIE Z PRĄDEM.

Po mieście, za miastem, na autostradzie – w BMW serii 2 Gran Tourer każda trasa będzie tą ulubioną. To zasługa wysokoobrotowych i wydajnych silników benzynowych i wysokoprężnych. Oraz szerokiego rozstawu osi i krótkich zwisów karoserii zapewniających optymalną zwrotność. W połączeniu z przełącznikiem właściwości jezdnych, adaptacyjnym układem jezdnym i licznymi elementami aerodynamicznymi gwarantują one równie precyzyjne co dynamiczne właściwości jezdne, dzięki którym każda droga będzie celem samym w sobie.

Rozwiń

OD DOWNTOWN DO DOWNHILL.

Od bardzo oszczędnego 3-cylindrowego silnika wysokoprężnego po wysokoobrotowy i dynamiczny 4-cylindrowy silnik benzynowy: BMW serii 2 Gran Tourer oferuje jednostkę napędową odpowiadającą każdym potrzebom. Wspólna dla wszystkich silników jest przy tym technologia BMW TwinPower Turbo i konsekwentna optymalizacja pod kątem wydajności i dynamiki jazdy. Wyposażone w inteligentny napęd na cztery koła xDrive lub sportową dwusprzęgłową 7-stopniową skrzynię BMW serii 2 Gran Tourer doskonale trzyma się nawierzchni i odznacza świetnymi właściwościami jezdnymi – zawsze gotowe do odkrywania nowych dróg.

KAŻDY TO CHCE: TO 'COŚ'.

Dokładnie takie, jak sobie życzysz – dzięki dużemu wyborowi akcesoriów do BMW serii 2 Gran Tourer. Od praktycznego wyposażenia wnętrza, przez stylowe akcesoria, po optymalne rozwiązania do przewozu bagażu. Wybór należy do Ciebie. Wyposaż swoje BMW serii 2 Gran Tourer zgodnie z potrzebami i własnym gustem – odkryj nowe możliwości.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.