SZYBCIEJ I DALEJ. RADOŚĆ I ZERO EMISJI.

bmw logo doskonały samochód

Zasięg, ładowanie i wydajność nowego BMW i3 i nowego BMW i3s.

SZYBCIEJ I DALEJ. RADOŚĆ I ZERO EMISJI.

Zasięg, ładowanie i wydajność nowego BMW i3 i nowego BMW i3s.

SZYBCIEJ I DALEJ. RADOŚĆ I ZERO EMISJI.Zasięg, ładowanie i wydajność nowego BMW i3 i nowego BMW i3s.

BMW i3 ma wszystko, czego potrzeba, aby stawić czoła wyzwaniom nowoczesnej mobilności – i to bez hałasu. Stacja szybkiego ładowania umożliwia naładowanie akumulatora do 80% w ok. 45 minut. A inteligentne zarządzanie energią daje mu elastyczność i maksymalną wydajność – w ruchu miejskim i na długich trasach.

Read more
BMW i

WIĘKSZA MOC. WIĘKSZY ZASIĘG.

Jazda nigdy jeszcze nie była tak prosta: zwiększony codzienny zasięg BMW i3 wynosi 260 km. Nowy, wysokowydajny akumulator dostarcza teraz silnikowi elektrycznemu jeszcze więcej energii. A Tobie jeszcze dłuższą radość z elektrycznej jazdy.

WSZĘDZIE SZYBKIE I PROSTE ŁADOWANIE.

Ładowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe: inteligentne opcje ładowania BMW i3 zapewniają elastyczność i komfort na najwyższym poziomie. Dzięki cyfrowym funkcjom proces ładowania jest jeszcze bardziej przejrzysty niż kiedykolwiek dotąd – niezależnie od tego, czy ładujesz w domu czy w miejscach publicznych.

 • Ładowanie w domu

  Stacja BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus oraz BMW i Wallbox Connect umożliwia bezpieczne, szybkie i wygodne naładowanie Twojego BMW i3 w ok. trzy godziny nawet do 80%. Umożliwia to bardzo trójfazowy prąd nowej stacji BMW i Wallbox* o mocy do 11 kW. Serwis instalacyjny BMW i zapewnia montaż stacji BMW i Wallbox przez wykwalifikowanych elektroinstalatorów. Oprócz tego istnieje możliwość korzystania z energii z ekologicznych źródeł lub z własnej instalacji solarnej.

  * Stacja ładowania Wallbox umożliwia moce ładowania do 22 kW.

 • Funkcja BMW Digital Charging: inteligentne ładowanie

  Ładowanie może być inteligentne i indywidualne: funkcja BMW Digital Charging (DCS) pozwoli Ci ładować automatycznie w porach najkorzystniejszej taryfy za energię elektryczną. To oszczędza koszty i umożliwia korzystanie z koszty ze źródeł odnawialnych. DSC samoczynnie steruje ładowaniem i zapewnia pełne naładowanie o żądanej godzinie odjazdu. Jeszcze bardziej ekologiczne ładowanie możliwe jest z BMW i Wallbox Connect z wykorzystaniem energii z własnej instalacji solarnej. DSC umożliwia ekologiczne wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych i pełną transparentność. Aplikacja BMW Connected umożliwia prostą bardzo obsługę DSC za pomocą urządzeń mobilnych. Portal ładowania BMW dostarczy Ci informacji o Twoim aktualnym planie ładowania i wykorzystanej energii oraz umożliwia wygodny eksport historii ładowania.

 • Ładowanie w miejscach publicznych

  Jest wiele powodów ku temu, aby jeździć BMW i3 – i coraz więcej publicznych stacji ładowania. BMW i3 można ładować z publicznych stacji ładowania prądem przemiennym (AC) i prądem stałym (DC). To daje Ci elastyczność i umożliwia szybkie ładowanie samochodu. Bo publiczne stacje szybkiego ładowania DC przenoszą energię bezpośrednio do wysokonapięciowego akumulatora w pojeździe przy niezmiennie wysokim natężeniu prądu. W ten sposób BMW i3 można naładować w 80% w ok. 45 min. Alternatywnie BMW i3 można naładować ze stacji AC w ok. trzy godziny do 80%. Publiczne stacje ładowania AC nadają się przede wszystkim do ładowania podczas dłuższych postojów, na przykład w czasie zakupów.

KOMUNIKACJA I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (2):
  Zużycie paliwa w l/100km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100km (cykl mieszany): 16,3-15,2
  Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany): 310-285
  Realny zasięg elektryczny w km: do 260

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3s (2):
  Zużycie paliwa w l/100km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100km (cykl mieszany): 17,2-16,1
  Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany): 285-270
  Realny zasięg elektryczny w km: do 260

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.