SZYBCIEJ I DALEJ. RADOŚĆ I ZERO EMISJI.

bmw logo doskonały samochód

Zasięg, ładowanie i wydajność nowego BMW i3 i nowego BMW i3s.

SZYBCIEJ I DALEJ. RADOŚĆ I ZERO EMISJI.Zasięg, ładowanie i wydajność nowego BMW i3 i nowego BMW i3s.

BMW i3 ma wszystko, czego potrzeba, aby stawić czoła wyzwaniom nowoczesnej mobilności – i to bez hałasu. Stacja szybkiego ładowania umożliwia naładowanie akumulatora do 80% w ok. 45 minut. A inteligentne zarządzanie energią daje mu elastyczność i maksymalną wydajność – w ruchu miejskim i na długich trasach.

Rozwiń

WIĘKSZA MOC. WIĘKSZY ZASIĘG.

Jazda nigdy jeszcze nie była tak prosta: zwiększony codzienny zasięg BMW i3 wynosi 260 km. Nowy, wysokowydajny akumulator dostarcza teraz silnikowi elektrycznemu jeszcze więcej energii. A Tobie jeszcze dłuższą radość z elektrycznej jazdy.

WSZĘDZIE SZYBKIE I PROSTE ŁADOWANIE.

Ładowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe: inteligentne opcje ładowania BMW i3 zapewniają elastyczność i komfort na najwyższym poziomie. Dzięki cyfrowym funkcjom proces ładowania jest jeszcze bardziej przejrzysty niż kiedykolwiek dotąd – niezależnie od tego, czy ładujesz w domu czy w miejscach publicznych.

 • Ładowanie w domu

  Stacja BMW i Wallbox, BMW i Wallbox Plus oraz BMW i Wallbox Connect umożliwia bezpieczne, szybkie i wygodne naładowanie Twojego BMW i3 w ok. trzy godziny nawet do 80%. Umożliwia to bardzo trójfazowy prąd nowej stacji BMW i Wallbox* o mocy do 11 kW. Serwis instalacyjny BMW i zapewnia montaż stacji BMW i Wallbox przez wykwalifikowanych elektroinstalatorów. Oprócz tego istnieje możliwość korzystania z energii z ekologicznych źródeł lub z własnej instalacji solarnej.

  * Stacja ładowania Wallbox umożliwia moce ładowania do 22 kW.

 • Funkcja BMW Digital Charging: inteligentne ładowanie

  Ładowanie może być inteligentne i indywidualne: funkcja BMW Digital Charging (DCS) pozwoli Ci ładować automatycznie w porach najkorzystniejszej taryfy za energię elektryczną. To oszczędza koszty i umożliwia korzystanie z koszty ze źródeł odnawialnych. DSC samoczynnie steruje ładowaniem i zapewnia pełne naładowanie o żądanej godzinie odjazdu. Jeszcze bardziej ekologiczne ładowanie możliwe jest z BMW i Wallbox Connect z wykorzystaniem energii z własnej instalacji solarnej. DSC umożliwia ekologiczne wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych i pełną transparentność. Aplikacja BMW Connected umożliwia prostą bardzo obsługę DSC za pomocą urządzeń mobilnych. Portal ładowania BMW dostarczy Ci informacji o Twoim aktualnym planie ładowania i wykorzystanej energii oraz umożliwia wygodny eksport historii ładowania.

 • Ładowanie w miejscach publicznych

  Jest wiele powodów ku temu, aby jeździć BMW i3 – i coraz więcej publicznych stacji ładowania. BMW i3 można ładować z publicznych stacji ładowania prądem przemiennym (AC) i prądem stałym (DC). To daje Ci elastyczność i umożliwia szybkie ładowanie samochodu. Bo publiczne stacje szybkiego ładowania DC przenoszą energię bezpośrednio do wysokonapięciowego akumulatora w pojeździe przy niezmiennie wysokim natężeniu prądu. W ten sposób BMW i3 można naładować w 80% w ok. 45 min. Alternatywnie BMW i3 można naładować ze stacji AC w ok. trzy godziny do 80%. Publiczne stacje ładowania AC nadają się przede wszystkim do ładowania podczas dłuższych postojów, na przykład w czasie zakupów.

KOMUNIKACJA I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

  Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.