PIERWSZE BMW X2.

Odważ się. Już za 1400 PLN netto.

PIERWSZE BMW X2.

Odważ się. Już za 1400 PLN netto.

PIERWSZE BMW X2.Odważ się. Już za 1400 PLN netto.

Absolutnie wyjątkowe. Ekstremalnie niezwykłe. Nowe BMW X2 już na pierwszy rzut oka demonstruje swoje sportowe ambicje. Oferuje zadziorny, atletyczny wygląd oraz dynamikę i zwinność, jakie trudno spotkać w tej klasie. To w połączeniu ze szlachetnym wnętrzem i wieloma innowacyjnymi technologiami czyni go najbardziej ekstrawertycznym protagonistą nowych czasów. Podejmiesz jego wyzwanie?

 

BMW X2 xDrive20d:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,6-6,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 147-162

Read more

5 MOCNYCH FAKTÓW:

  • 01 Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,6-6,2
  • 02 Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 147-162
  • 03 Po raz pierwszy dostępne z pakietem M Sport X
  • 04 Nieprzeciętna dynamika jazdy i mocne silniki
  • 05 Innowacyjna koncepcja obsługi i doskonałe skomunikowanie

NIEPOWTARZALNE.

Detale wyglądu zewnętrznego.

Nowe BMW X2 nie chodzi utartymi ścieżkami – widać to również w jego wyglądzie. Jego ekstrawertyczna, dynamiczna sylwetka przypomina sportowe coupé. A imponujące proporcje i unikalne, innowacyjne elementy stylistyczne dają mu niezwykłą prezencję. Idealną dla tych, którzy szukają czegoś nowego.

Read more

Wloty powietrza.

Porywający już na pierwszy rzut oka: zadziorny przód z wydatnym zderzakiem i dużymi wlotami powietrza zapewniającymi jeszcze lepsze chłodzenie silnika i hamulców. Zasłony powietrzne zintegrowane z wlotami powietrza poprawiają aerodynamikę.
Read more

Nakładki nadkoli.

Sportowy wygląd: nakładki nadkoli w kolorze mroźnym szarym z pakietu M Sport X tworzą bardzo dynamiczne obramowanie dla efektownych kół. Podobnie jak charakterystyczne progi są jednoznaczną wskazówką, że BMW X2 jest pełnoprawnym członkiem rodziny X.
Read more

Poszycia progów.

W BMW X2 wszystko jest konsekwentne: widać to również w nowych poszyciach progów w kolorze mroźnym szarym. Tworzą one płynne połączenie pomiędzy nakładkami nadkoli również w kolorze mroźnym szarym i kontynuują efektowny kontrast lakieru i elementów ozdobnych aż po tył auta.
Read more

Spojler tylny M.

Dynamika nawet w detalach: opcjonalny spojler tylny M dodatkowo podkreśla sportowo smukłą sylwetkę à la coupé. Jego mocne kontury są też kolejnym przyciągającym uwagę elementem, który doskonale uzupełnia wygląd tyłu BMW X2.
Read more

Stylistyka tyłu.

Konsekwentna aż do końca: unikalna stylistyka auta widoczna jest aż po sam tył. Pokrywa bagażnika łączy się równo z pasem tylnym, co robi bardzo estetyczne wrażenie. Uchwyt pokrywy bagażnika ukryto dyskretnie w emblemacie BMW.
Read more

Szklany dach panoramiczny.

Efektowny również gdy jest zamknięty: opcjonalny szklany dach panoramiczny w dwóch częściach wypełnia niemal cały sufit BMW X2, zapewniając dodatkowe doświetlenie wnętrza i fascynująco przestronną atmosferę. Przednia część jest płynnie otwierana.
Read more

ZAWSZE O KROK DALEJ.

BMW Connected+.

W BMW X2 innowacyjne funkcje BMW Connected+ i aplikacja BMW Connected zapewniają optymalną komunikację pomiędzy smartfonem i pojazdem. Możesz planować terminy i trasy i wysyłać je do systemu nawigacyjnego, udostępniać swoją lokalizację innym w czasie rzeczywistym albo po dojechaniu do celu kontynuować nawigację na smartfonie. Poznaj aplikację, która ułatwi Ci życie – BMW Connected.

Read more

Wyślij moje trasy do pojazdu.

Funkcja „Wyślij moje trasy do pojazdu” umożliwia planowanie i przesyłanie inteligentnych tras zanim jeszcze wsiądziesz do swojego BMW. Gdy BMW Connected+ rozpozna niski poziom paliwa, doda do trasy przerwę na tankowanie.
Read more

Udostępnij moją jazdę w czasie rzeczywistym.

Funkcja „Udostępnij moją jazdę w czasie rzeczywistym” umożliwia Ci informowanie znajomych i rodzinę o godzinie przyjazdu i aktualnej lokalizacji. Odbiorca otrzymuje link do strony internetowej wyświetlającej na mapie cel i bieżącą lokalizację pojazdu.
Read more

Nawigacja door-to-door.

Punktualnie i komfortowo na umówione spotkanie – dzięki funkcji nawigacji door-to-door w aplikacji BMW Connected. Po dojechaniu do celu Twój smartfon lub smartwatch poprowadzi Cię od zaparkowanego pojazdu do ostatecznego miejsca piechotą.
Read more

BMW ConnectedDrive.

Zawsze coraz dalej dzięki nowoczesnej komunikacji: z BMW ConnectedDrive będziesz zawsze w kontakcie z tym, co dla Ciebie najważniejsze, abym móc cieszyć się jeszcze wyższym komfortem jazdy. Przekonaj się o tym!
Read more

ZAWSZE Z PRZODU. NIGDY Z TYŁU.

Dynamika jazdy.

ZAWSZE Z PRZODU. NIGDY Z TYŁU.

Dynamika jazdy.

Mocne silniki. Bezpośredni układ kierowniczy. Opcjonalny sportowy układ jezdny M. Niezwykle precyzyjne prowadzenie, które wyznacza wzorce w tej klasie. Aby dać Ci dynamikę i zwinność – podczas sprintów i na długich odcinkach, w mieście i na krętych drogach za miastem. A jeśli to wciąż za mało, wybierz opcjonalny napęd na cztery koła BMW xDrive. Zapewnia on nowemu BMW X2 doskonałą trakcję i stabilny tor jazdy oraz pozwala pokonywać najostrzejsze zakręty jak po szynach. Z adrenaliną w pakiecie – dla tych, którzy są gotowi podjąć wyzwanie.

Read more

RZUCA WYZWANIE CODZIENNOŚCI.

Nowe BMW X2 nie jest łatwo powstrzymać. A już na pewno nie z jego licznymi akcesoriami. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierze, gotowy jest na wszystko. Poznaj wysokogatunkowe i praktyczne akcesoria – i również Ty rzuć wyzwanie codzienności.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Rata miesięczna netto kolejno dla BMW X2 18i sDrive za 129 900 brutto. Opłata wstępna 0%, okres leasingu: 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg: 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Szczegóły oferty u Dealerów BMW.