BĄDŹ TYM, KTÓRY SIĘ ODWAŻY.

Nowe BMW X2.

BĄDŹ TYM, KTÓRY SIĘ ODWAŻY.

Nowe BMW X2.

BĄDŹ TYM, KTÓRY SIĘ ODWAŻY.Nowe BMW X2.

Absolutnie wyjątkowe. Ekstremalnie niezwykłe. Nowe BMW X2 już na pierwszy rzut oka demonstruje swoje sportowe ambicje. Oferuje zadziorny, atletyczny wygląd oraz dynamikę i zwinność, jakie trudno spotkać w tej klasie. To w połączeniu ze szlachetnym wnętrzem i wieloma innowacyjnymi technologiami czyni go najbardziej ekstrawertycznym protagonistą nowych czasów. Podejmiesz jego wyzwanie?

 

BMW X2 xDrive20d:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 4,8-4,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 126-121

5 MOCNYCH FAKTÓW:

  • 01 Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 4,8-4,6
  • 02 Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 126-121
  • 03 Po raz pierwszy dostępne z pakietem M Sport X
  • 04 Nieprzeciętna dynamika jazdy i mocne silniki
  • 05 Innowacyjna koncepcja obsługi i doskonałe skomunikowanie

NIEPOWTARZALNE.

Detale wyglądu zewnętrznego.

Nowe BMW X2 nie chodzi utartymi ścieżkami – widać to również w jego wyglądzie. Jego ekstrawertyczna, dynamiczna sylwetka przypomina sportowe coupé. A imponujące proporcje i unikalne, innowacyjne elementy stylistyczne dają mu niezwykłą prezencję. Idealną dla tych, którzy szukają czegoś nowego.

Wloty powietrza.

Porywający już na pierwszy rzut oka: zadziorny przód z wydatnym zderzakiem i dużymi wlotami powietrza zapewniającymi jeszcze lepsze chłodzenie silnika i hamulców. Zasłony powietrzne zintegrowane z wlotami powietrza poprawiają aerodynamikę.

Nakładki nadkoli.

Sportowy wygląd: nakładki nadkoli w kolorze mroźnym szarym z pakietu M Sport X tworzą bardzo dynamiczne obramowanie dla efektownych kół. Podobnie jak charakterystyczne progi są jednoznaczną wskazówką, że BMW X2 jest pełnoprawnym członkiem rodziny X.

Poszycia progów.

W BMW X2 wszystko jest konsekwentne: widać to również w nowych poszyciach progów w kolorze mroźnym szarym. Tworzą one płynne połączenie pomiędzy nakładkami nadkoli również w kolorze mroźnym szarym i kontynuują efektowny kontrast lakieru i elementów ozdobnych aż po tył auta.

Spojler tylny M.

Dynamika nawet w detalach: opcjonalny spojler tylny M dodatkowo podkreśla sportowo smukłą sylwetkę à la coupé. Jego mocne kontury są też kolejnym przyciągającym uwagę elementem, który doskonale uzupełnia wygląd tyłu BMW X2.

Stylistyka tyłu.

Konsekwentna aż do końca: unikalna stylistyka auta widoczna jest aż po sam tył. Pokrywa bagażnika łączy się równo z pasem tylnym, co robi bardzo estetyczne wrażenie. Uchwyt pokrywy bagażnika ukryto dyskretnie w emblemacie BMW.

Szklany dach panoramiczny.

Efektowny również gdy jest zamknięty: opcjonalny szklany dach panoramiczny w dwóch częściach wypełnia niemal cały sufit BMW X2, zapewniając dodatkowe doświetlenie wnętrza i fascynująco przestronną atmosferę. Przednia część jest płynnie otwierana.

ZAWSZE O KROK DALEJ.

BMW Connected+.

W BMW X2 innowacyjne funkcje BMW Connected+ i aplikacja BMW Connected zapewniają optymalną komunikację pomiędzy smartfonem i pojazdem. Możesz planować terminy i trasy i wysyłać je do systemu nawigacyjnego, udostępniać swoją lokalizację innym w czasie rzeczywistym albo po dojechaniu do celu kontynuować nawigację na smartfonie. Poznaj aplikację, która ułatwi Ci życie – BMW Connected.

Wyślij moje trasy do pojazdu.

Funkcja „Wyślij moje trasy do pojazdu” umożliwia planowanie i przesyłanie inteligentnych tras zanim jeszcze wsiądziesz do swojego BMW. Gdy BMW Connected+ rozpozna niski poziom paliwa, doda do trasy przerwę na tankowanie.

Udostępnij moją jazdę w czasie rzeczywistym.

Funkcja „Udostępnij moją jazdę w czasie rzeczywistym” umożliwia Ci informowanie znajomych i rodzinę o godzinie przyjazdu i aktualnej lokalizacji. Odbiorca otrzymuje link do strony internetowej wyświetlającej na mapie cel i bieżącą lokalizację pojazdu.

Nawigacja door-to-door.

Punktualnie i komfortowo na umówione spotkanie – dzięki funkcji nawigacji door-to-door w aplikacji BMW Connected. Po dojechaniu do celu Twój smartfon lub smartwatch poprowadzi Cię od zaparkowanego pojazdu do ostatecznego miejsca piechotą.

BMW ConnectedDrive.

Zawsze coraz dalej dzięki nowoczesnej komunikacji: z BMW ConnectedDrive będziesz zawsze w kontakcie z tym, co dla Ciebie najważniejsze, abym móc cieszyć się jeszcze wyższym komfortem jazdy. Przekonaj się o tym!

ZAWSZE Z PRZODU. NIGDY Z TYŁU.

Dynamika jazdy.

ZAWSZE Z PRZODU. NIGDY Z TYŁU.

Dynamika jazdy.

Mocne silniki. Bezpośredni układ kierowniczy. Opcjonalny sportowy układ jezdny M. Niezwykle precyzyjne prowadzenie, które wyznacza wzorce w tej klasie. Aby dać Ci dynamikę i zwinność – podczas sprintów i na długich odcinkach, w mieście i na krętych drogach za miastem. A jeśli to wciąż za mało, wybierz opcjonalny napęd na cztery koła BMW xDrive. Zapewnia on nowemu BMW X2 doskonałą trakcję i stabilny tor jazdy oraz pozwala pokonywać najostrzejsze zakręty jak po szynach. Z adrenaliną w pakiecie – dla tych, którzy są gotowi podjąć wyzwanie.

RZUCA WYZWANIE CODZIENNOŚCI.

Nowe BMW X2 nie jest łatwo powstrzymać. A już na pewno nie z jego licznymi akcesoriami. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierze, gotowy jest na wszystko. Poznaj wysokogatunkowe i praktyczne akcesoria – i również Ty rzuć wyzwanie codzienności.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

    Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.