Nowe BMW X2

THE NEW X2

Nowe BMW X2 z pasją wkroczyło w kolejną generację.

BMW X2 sDrive20i: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 6,5–6,0; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 148–136

Rozwiń
THE NEW X2Nowe BMW X2 z pasją wkroczyło w kolejną generację.

 

 

ŚCIEŻKA EKSPRESJI.

"Buntownicy szukają nowych dróg. Nowe BMW X2 jest dla tych, którzy chcą na nowo definiować to, co już znane. Elegancka sylwetka coupé i wyrażający pewność siebie wyprostowany przód nowego BMW X2 emanują sportowym charakterem i indywidualnością. Standardowe reflektory diodowe zapewniają doskonałą widoczność, a ich uzupełnieniem są nowoczesne światła dzienne. Nowa atrapa chłodnicy ma siatkowy czarny grill z obramowaniem w perłowym chromie.

Oprócz estetyki nowe BMW X2 oferuje wiele opcji łączności, usługi cyfrowe i możliwości rozrywki. Jest przygotowane na każdą sytuację i całą Twoją kreatywność. Prowadź z pasją."

BMW X2 Iconic Glow

ICONIC GLOW

Daj się zafascynować wyjątkową atmosferą wzmocnioną przez BMW Iconic Glow. Nowe BMW X2 jest standardowo wyposażone w reflektory diodowe, które oświetlają drogę z niezrównanym blaskiem. Emanują niedoścignioną elegancją.

Zakrzywiony wyświetlacz BMW X2

ZAKRZYWIONY WYŚWIETLACZ

Centralnym elementem wnętrza jest zakrzywiony wyświetlacz BMW. To w pełni cyfrowe cudo elegancko łączy wyświetlacz przyrządów o przekątnej 10,25 cala z wyświetlaczem kontrolnym o przekątnej 10,7 cala. Nowy ekran główny zapewnia szybki dostęp do często używanych funkcji i oferuje zupełnie nowy poziom komfortu.

BMW X2 Wnętrze Individual

JESZCZE ŁATWIEJ

Przestronność i nowoczesna funkcjonalność wnętrza nowego BMW X2 tworzą komfortową przestrzeń dla dobrego samopoczucia. Panel sterowania ergonomicznie zintegrowany z podłokietnikiem zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji pojazdu. Wnętrze oferuje siedzącym z przodu i z tyłu więcej przestrzeni na wysokości ramion.

BMW X2 najważniejsze cechy

DOPASOWANE DO CIEBIE

Nowe BMW X2 oferuje bogate wyposażenie standardowe i umożliwia szeroki zakres indywidualizacji, aby dopasować się do Twojego stylu i potrzeb. Od szklanego dachu panoramicznego po wewnętrzną kamerę do szybkich selfie – tu możesz mieć wszystko, czego zapragniesz.

GRY Z AIR CONSOLE*

GRY Z AIR CONSOLE*

"Daj się porwać rozrywce na platformie AirConsole Games. Ciesz się bogatą kolekcją gier wideo, dzięki którym ciekawie spędzisz czas. W zabawie mogą aktywnie uczestniczyć wszyscy pasażerowie, używając swoich smartfonów jako kontrolerów do gry.

 

* Ze względu na przepisy dotyczące rozpraszania uwagi kierowcy funkcja ta jest dostępna tylko podczas postoju."

BMW X2 Proactive care

PROACTIVE CARE

BMW Proactive Care, Twój anioł stróż na drodze, automatycznie łączy Cię z Twoim BMW. W razie potrzeby zajmie się wszystkimi kwestiami serwisowymi Twojego pojazdu. Nic mu nie umknie. Proactive Care działa całkowicie niezależnie i zawsze proaktywnie.

BMW X2 digital premium

DIGITAL PREMIUM

BMW Digital Premium to dodatkowy pakiet cyfrowy obejmujący międzynarodową lub krajową muzykę, podcasty, wiadomości, streaming wideo i aplikacje do gier. Bezpłatny trzymiesięczny okres próbny rozpoczyna się wraz z pierwszym zalogowaniem się za pomocą identyfikatora BMW ID w pojeździe.

BMW MAPS

BMW MAPS

Teraz jeszcze łatwiej dotrzesz do celu. Zaawansowane funkcje BMW Maps zapewniają Ci stały dostęp do informacji o aktualnej sytuacji na drogach, nawet bez włączonego prowadzenia do celu. Możesz również przeglądać dodatkowe informacje o użytecznych miejscach, zdjęcia, oceny i opcje płatności.

WYBIERZ SWOJĄ WYMARZONĄ KONFIGURACJĘ:

MAKSYMALNIE WYPOSAŻONE
X2 M35i xDrive

SIGNATURE

BMW iX2
od 325.500,00 PLN
 • Pakiet sportowy M Pro
 • 19" kompozytowy układ hamulcowy M
 • Ogrzewanie kierownicy

SPORTOWE, ALE Z UMIAREM
X2 sDrive18d

ESSENCE

BMW iX2
od 248.400,00 PLN
 • Asystent świateł drogowych
 • Dostęp komfortowy
 • Pakiet Comfort

IDEALNIE ZBALANSOWANE
X2 sDrive18d

BALANCE

BMW iX2
od 216.100,00 PLN
 • Pakiet Premium
 • Asystent parkowania z kamerą cofania
 • Dostęp komfortowy

POZNAJ WIĘCEJ OPCJI.

Modele BMW X2

Motorem postępu jest pasja i kreatywność bystrych umysłów. Dowiedz się więcej o nowym BMW X2 – samochodzie dla indywidualistów.

Skontaktuj się z nami.

Zużycie energii i emisja CO₂.

 • BMW X2 sDrive20i: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 6,5–6,0; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 148–136
 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej NEDC i WLTP znajdziesz na stronie www.bmw.com/wltp
 • Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnych specyficznych emisji CO₂ nowych samochodów osobowych podano w "Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO₂ zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce"