bmw ubezpieczenia

UBEZPIECZENIE BMW

UBEZPIECZENIE TAK NIEZAWODNE, JAK TWOJE BMW.

Ubezpieczenie BMWUBEZPIECZENIE TAK NIEZAWODNE, JAK TWOJE BMW.

UBEZPIECZENIA.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Uważamy, że zaufanie jest jedną z najważniejszych wartości w BMW Financial Services. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszego niezawodnego ubezpieczenia, dopasowanego do Twojego samochodu BMW. Nasze ubezpieczenia zostały stworzone z myślą o Twoim bezpieczeństwie za kierownicą, tak aby nic nie przeszkodziło Ci w pełnej radości z jazdy. Możesz być pewny, że Twój samochód zawsze będzie pod stałą ochroną.

Rozwiń

UBEZPIECZENIA BMW.

BMW Financial Services, leasing BMW, Kobieta z tabletem, mężczyzna montujący bagażnik dachowy BMW

Ubezpieczenia BMW dają gwarancję, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie, wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych BMW i zgodnie z technologią producenta.

Zapewniamy przejrzyste warunki ubezpieczenia oraz sprawną, bezgotówkową likwidację szkody. 

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 • Utrzymanie wartości fakturowej pojazdu przez 12 miesięcy dla pojazdów fabrycznie nowych.
 • Niezmienna wysokość sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania.
 • Zniesiony udział własny w szkodach autocasco.
 • Bezgotówkowy system naprawy szkód w autoryzowa­nych zakładach naprawczych, z wykorzystaniem orygi­nalnych części zamiennych i zastosowaniem technologii producenta.
 • Szeroki zakres Assistance. 

BMW GAP.

BMW Financial Services, leasing BMW, Kobieta i mężczyzna przy BMW ubezpieczenia

BMW GAP to ubezpieczenie, które zapewni Ci pokrycie straty finansowej powstałej wskutek szkody całkowitej lub kradzieży pojazdu poprzez dopłatę do odszkodowania z umowy Auto-Casco, różnicy pomiędzy wartością początkową pojazdu, a wysokością otrzymanego odszkodowania.  

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 • Ochrona przed efektem spadku wartości pojazdu nawet do 5 lat.
 • Bezpiecznie spłacasz pozostającą część zobowiąza­nia, jeżeli samochód był leasingowany lub kredytowany.
 • Szybko i sprawnie otrzymasz rekompensatę.
 • Wysokość odszkodowania nawet do 200 000 PLN. 

 

Rozszerzenie ubezpieczenia o GAP Mobility:

W razie szkody całkowitej lub kradzieży samochodu otrzymasz zwrot kosztów do 10 000 PLN na wynajęcie pojazdu zastępczego, przejazdy pociągami, taksówkami i przeloty samolotem. Możesz z nich korzystać przez 3 miesiące od daty szkody.

UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAW.

BMW Financial Services, leasing BMW, Kobieta przy BMW Z4, dym

Ubezpieczenie Kosztów Napraw BMW to oferta która zapewnia ochronę w razie wystąpienia awarii mechanicznych, elektrycznych czy elektronicznych w Twoim BMW.

 

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 • Pokrycie kosztów usunięcia awarii - części i naprawa.
 • Profesjonalna naprawa w Autoryzowanym Serwisie BMW zgodnie z techno­logią producenta, tylko z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych.
 • Ochrona nawet do 36 miesięcy.
 • Ochrona we wszystkich krajach Europy. 

WIĘCEJ USŁUG BMW DLA CIEBIE.

BMW Leasing

BMW Leasing.

W BMW Financial Services zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i zapewnić im najlepszą jakość obsługi. Przygotowaliśmy ofertę, która zadowoli wszystkich, którzy szukają bezkonkurencyjnej wygody i komfortu.

Odkryj teraz
BMW Usługi dodatkowe

BMW Comfort Lease i BMW Leasing Plus.

Już teraz masz możliwość skorzystania z rewolucyjnego rozwiązania, które pozwala połączyć finansowanie i serwisowanie w jednym, stałym pakiecie. Regularna miesięczna opłata zawiera pełen zakres usług związanych z Twoim pojazdem, włącznie z naszym wsparciem w sprawie jego utrzymania. 

Odkryj teraz

Dostawca usług.

 • BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 22A, 02-675 wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 392806, NIP 7010308447, posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 10 000 000 zł.