Siedziba główna BMW Group

BMW GROUP – MIĘDZYNARODOWY SUKCES.

Firma

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Rolls-Royce i BMW Motorrad jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Globalne zatrudnienie w przedsiębiorstwie wynosi przy tym ok. 125 000 pracowników.

Relacje inwestorskie

Raporty finansowe BMW Group, inne ważne terminy i publikacje oraz bieżące informacje o akcjach BMW, dywidendach i obligacjach znaleźć można w witrynie relacji inwestorskich BMW Group.

Rozwiń

Odpowiedzialność

Podstawą sukcesu BMW Group były zawsze odpowiedzialne działania i perspektywiczne myślenie. Dlatego też integralną część strategii firmy stanowią: zasady ekologicznego i społecznego zrównoważonego rozwoju wdrożone w całym łańcuchu wartości, promowanie całościowej odpowiedzialności za produkty oraz aktywne angażowanie się w ochronę zasobów naturalnych.

Rozwiń

Kariera

Zamiłowanie do przekraczania granic, innowacyjnego myślenia i przecierania nowych szlaków – oto, co nas łączy w BMW Group. Dlatego poszukujemy pracowników z duchem zespołowym i inicjatywą oraz chęcią ciągłego uczenia się.

Chcesz podzielić się swoją pasją i zrobić karierę w BMW Group? – Odkryj nasze aktualne oferty pracy na całym świecie:

Rozwiń