Elektromobilność BMW przegląd e-mobilność BMW

ELEKTROMOBILNOŚĆ BMW.

ELEKTROMOBILNOŚĆ BMW.

ODKRYJ ŚWIAT SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH I HYBRYD PLUG-IN BMW.

Po 50 latach badań i rozwoju wraz z szeroką gamą zelektryfikowanych modeli wprowadzamy na drogę zrównoważoną i przyjazną dla środowiska mobilność.

Oprócz naszych w pełni elektrycznych modeli, takich jak:

 • BMW i4
 • BMW i7
 • BMW iX1
 • BMW iX3 czy
 • BMW iX,

nasza flota samochodów hybrydowych typu plug-in będąca największą na rynku motoryzacyjnym gwarantuje to, co najlepsze z obu światów dla każdego stylu życia i wszelkich potrzeb. Przekonujące zasięgi i gwarantująca komfort oferta BMW Charging sprawiają, że zelektryfikowana jazda i ładowanie są tak elastyczne, proste, przyjazne dla środowiska i atrakcyjne, jak nigdy dotąd. Jako producent samochodów jesteśmy zaangażowani w realizację celów Paryskiego Porozumienia Klimatycznego i chcemy być najbardziej skutecznym i zrównoważonym dostawcą wysokiej jakości usług w zakresie indywidualnej mobilności. Bo zrównoważonego rozwoju nie traktujemy jako trend, lecz jako zadanie motywujące do działania.  

Rozwiń

KAŻDY MA SWOJĄ DROGĘ DO PRZYSZŁOŚCI.

Elektromobilność BMW.

Aby zapewnić właściwe rozwiązanie dla każdego, opracowaliśmy w BMW trzy różne koncepcje zelektryfikowanej i zrównoważonej mobilności: samochód elektryczny, hybrydowy plug-in i samochód z napędem mild hybrid. W ten sposób nie tylko tworzymy zróżnicowaną i całkowicie indywidualną ofertę dla naszych klientów, ale też stale poprawiamy bilans ekologiczny całej naszej floty pojazdów.  

Elektromobilność BMW technologia BMW eDrive samochód elektryczny

100% ELEKTRYCZNY.

100% radości z elektrycznej jazdy: odkryj wyjątkowe uczucie, jakie daje jazda samochodem elektrycznym BMW. Możesz bez lokalnej emisji spalin cieszyć się niezwykle bezpośrednią reakcją silnika, fenomenalnym przyspieszeniem, niesamowitą zwinnością – przy niemal całkowitym braku odgłosów jazdy.
Odkryj samochody elektryczne BMW
Elektromobilność BMW technologie hybrydowe BMW eDrive hybryda plug-in

HYBRYDA PLUG-IN.

Maksymalna wydajność, najwyższy komfort i wyjątkowa dynamika jazdy: takie są hybrydy plug-in BMW. Bardziej wszechstronne niż jakikolwiek inny typ pojazdu łączą w sobie to, co najlepsze, a dzięki dodatkowemu napędowi elektrycznemu, wnoszą do codziennego życia indywidualną różnorodność i wolność od lokalnej emisji spalin.
Odkryj hybrydy plug-in BMW
Elektromobilność BMW technologie hybrydowe BMW eDrive mild hybrid

MILD HYBRID.

Technologia mild hybrid podczas hamowania pojazdu z klasycznym silnikiem spalinowym przekształca energię kinetyczną na energię elektryczną wykorzystywaną potem do zasilania instalacji elektrycznej lub do wspomagania silnika spalinowego. Zmniejsza to zużycie paliwa i emisję CO₂ i odczuwalnie poprawia dynamikę jazdy poprzez bardziej intensywne przyspieszanie.
Elektromobilność BMW zrównoważony rozwój BMW

Zrównoważony rozwój.

BMW iX i20 2021 elektryczny SUV BMW iX xDrive50 czerwony awenturyn ładowanie z publicznej stacji szybkiego ładowania

ŁADOWANIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH Z BMW CHARGING: 12 MIESIĘCY BEZ OPŁATY PODSTAWOWEJ*.

Elektromobilność BMW premia ekologiczna w BMW

PREMIA EKOLOGICZNA I BONUS EKOLOGICZNY BMW.

  

PONIEWAŻ PRZYSZŁOŚĆ WYMAGA WIĘCEJ NIŻ TYLKO KONCEPCJI NAPĘDU.

Odkryj strategię elektryfikacji BMW.

Elektromobilność BMW technologia hybryda plug-in film
Elektromobilni

ELEKTROMOBILNI

BMW Group zostało partnerem strategicznym pierwszej w Polsce kampanii społeczno-edukacyjnej, wspierającej rozwój zrównoważonego transportu.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

BMW iX:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 19,4-24,7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

 

BMW iX3:
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 18,5-18,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

 

BMW serii 3 Limuzyna Plug-in Hybrid:

Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,0-1,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 45-35
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 15,9-13,9

 

BMW serii 5 Limuzyna Plug-in Hybrid:

Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,2-1,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 50-36
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 15,6-13,8

 

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

 

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji 

 

* Oferta na danym rynku, ważna dla nowych pojazdów u przedstawicieli i dealerów BMW w Europie w sieci BMW Charging Network.

Rozwiń

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW iX:
 • Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 21
 • Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
 • Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
 • BMW iX3:
 • Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
 • Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
 • Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 18,6
 • BMW 330e Limuzyna:
 • Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,3
 • Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 30
 • Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 16,5
 • BMW 530e Limuzyna:
 • Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,3
 • Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 30
 • Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 16,3
 • Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.
 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji
 • Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.
 • * Oferta na danym rynku, ważna dla nowych pojazdów u przedstawicieli i dealerów BMW w Europie w sieci BMW Charging Network.