CHROŃ CO WAŻNE.

Najlepszy filtr antysmogowy BMW.

 

 

BMW wyznacza nowe standardy wprowadzając najlepszy na rynku filtr antysmogowy BMW Fine Dust Filter.

 

Dzięki najlepszemu na rynku filtrowi antysmogowemu BMW, powietrze wewnątrz Twojego BMW może być tak czyste i świeże, jak nigdy przedtem. Wykorzystanie innowacyjnej technologii sprawia, że szkodliwe cząstki wewnątrz auta zostają ograniczone do absolutnego minimum, znacząco poprawiając jakość powietrza, którym oddychasz w trakcie jazdy.

 

 

 

Wydajność filtracji pyłków PM 10 dochodzi do 99,5% oraz PM 2,5 do 70%.

 

 

Ponadto filtr zatrzymuje bakterie i alergeny oraz oczyszcza powietrze wewnątrz auta, co jest niezwykle istotne dla zdrowia dzieci oraz osób zmagających się z alergią. 

 

Wypróbuj nowy filtr antysmogowy BMW, oddychaj swobodnie i poczuj czystą radość z jazdy, bez względu na poziom zanieczyszczeń na zewnątrz pojazdu.

Rozwiń
CHROŃ CO WAŻNE.Najlepszy filtr antysmogowy BMW.

ODETCHNIJ I POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE KORZYŚCI FILTRA POWIETRZA.

 

BMW Fine Dust Filter jest nowoczesnym i zaawansowanym Technologicznie zamiennikiem mikrofiltra systemu klimatyzacji w Twoim aucie.

Poznaj jego liczne zalety i wyjątkowość oferty.

 

  • Filtrowanie do 70% drobnych cząstek stałych ≤ 2,5 µm w rozmiarze (PM2.5). 
Rozwiń

 

 

Wybrane modele BMW opcjonalnie mogą zostać wyposażone w specjalny filtr antysmogowy, który pozwala kierowcy i pasażerom cieszyć się zdrowszym powietrzem. Powstrzymuje on do 99,5% pyłów PM10 i do 70% drobnych cząstek stałych PM 2,5.” 

 

 

 

 

Rozwiń