DOSKONAŁA KOMUNIKACJA.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW X3.

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW X3.

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA.Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW X3.

Łączność w drodze z przyjaciółmi i światem, korzystanie z ekskluzywnych usług i inteligentnych aplikacji, czytanie i wysyłanie e-maili lub surfowanie w sieci przez złącze WiFi – pod względem komunikacji i komfortu BMW X3 stanowi klasę samo dla siebie. Innowacyjna koncepcja obsługi sprawia, że w każdej chwili kierowca i pojazd stanowią idealną jedność. Efektem są przeżycia z jazdy wyznaczające nowe standardy – maksymalnie skoncentrowane na potrzebach użytkownika i podążające w kierunku autonomicznej jazdy. Najnowocześniejsze systemy wspomagające oferują przy tym maksymalne bezpieczeństwo i odciążenie kierowcy. Aby mógł się skoncentrować na tym, co najważniejsze: przyjemności za kierownicą.

BMW X3 M40i :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,6-11,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 240-250

Read more

WSZYSTKO CO NAJWAŻNIEJSZE W POLU WIDZENIA.

Nowatorska koncepcja obsługi.

Nowa koncepcja obsługi BMW X3 wyróżnia się intuicyjnym prowadzeniem użytkownika. Przejrzyście rozmieszczone elementy obsługi i krótkie drogi od kierownicy do przełączników dają zupełnie nowe wrażenia z jazdy. Specyficzne funkcje można obsługiwać za pomocą inteligentnego sterowania głosowego BMW lub sterowania za pomocą gestów i dotykiem. Ruchy, takie jak „przesunięcie” lub „wskazanie” w obszarze rozpoznawania powyżej przedniej konsoli środkowej, wystarczą, by sterować np. rozmowami telefonicznymi lub systemem nawigacyjnym.
Read more

Wyświetlacz BMW Head-Up.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up poprzez projekcję optyczną wskazuje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.
Read more

Wyświetlacz o przekątnej 12".

Wielofunkcyjny wyświetlacz wskaźników w technologii Black Panel o przekątnej 12'' zapewnia unikalną wizualizację wrażeń z jazdy. Wyświetlać można trzy dostosowane kolorystycznie i graficznie tryby jazdy i ich wskazania: ECO PRO, COMFORT, i SPORT.
Read more

ŁĄCZY CIĘ Z TWOIMI SPRAWAMI.

BMW Connected.

BMW Connected to osobisty asystent mobilności, który umożliwia zawsze punktualne i komfortowe dotarcie do celu oraz nieprzerwanie komunikuje kierowcę z jego BMW – niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajduje. Funkcja Remote 3D View umożliwia zdaną obserwację otoczenia zaparkowanego BMW X3 na smartfonie w widoku 3D. Natomiast funkcja Hazard Preview ostrzega kierowcę w czasie rzeczywistym przed ewentualnymi niebezpieczeństwami i prowadzi go bezpiecznie do celu.
Read more

Hotspot WiFi BMW.

Wyposażenie obejmuje zintegrowany hotspot WiFi w standardzie LTE umożliwiający odpłatne korzystanie z połączenia z internetem. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem karty SIM na stałe wbudowanej w samochodzie oraz przy wykupionym abonamencie operatora.
Read more

Microsoft Office 365.

Produktywny czas w drodze do pracy. Perfekcyjna integracja Microsoft Office 365 w pojeździe umożliwia stałą synchronizację poczty elektronicznej, kontaktów i wpisów w kalendarzu z innymi urządzeniami oraz ich bezpośrednią edycję – również bez smartfona. Oprócz tego jednym kliknięciem można automatycznie wziąć udział w telekonferencji Skype for Business.

Read more

BMW CONNECTED +.

BMW Connected + zapewnia wyższy poziom niezależności – obojętnie, gdzie użytkownik przebywa i z jakimi wyzwaniami dnia codziennego ma do czynienia. Za pośrednictwem osobistego centrum dowodzenia w pojeździe kierowca otrzymuje we właściwym czasie i miejscu spersonalizowane informacje. Niezależnie od tego, czy chce powiadomić w czasie rzeczywistym przyjaciół i rodzinę o czasie przybycia, planuje zatankować samochód czy przesłać do systemu nawigacyjnego adresy miejsc spotkań zapisane w kalendarzu smartfonu. BMW X3 jest zawsze o jeden krok do przodu. Aby dać Ci możliwość wygodnego dotarcia do celu.

Send my Routes to Car

Share live trip status

Navigate door to door

Send my Routes to Car

Share live trip status

Navigate door to door

BMW M PERFORMANCE.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.