seria x4

GOTOWY? TWÓJ RUCH.

Nowe BMW X4.

GOTOWY? TWÓJ RUCH.

Nowe BMW X4.

GOTOWY? TWÓJ RUCH.Nowe BMW X4.

Nowe BMW X4 z radością podejmie każde wyzwanie, jakie stanie na jego drodze. Jego progresywna stylistyka i sylwetka zbliżona do coupé już na pierwszy rzut oka demonstrują jego gotowość do czynów. A doskonała dynamika jazdy, innowacyjna lekka konstrukcja z obniżonym środkiem ciężkości oraz jeszcze większa moc sprawiają, że od celu dzieli Cię tylko jedno: czysta radość z jazdy.

BMW X4 M40i(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,5-11,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 238-250

Read more

5 NAJWAŻNIEJSZYCH CECH

  • 01 Atletyczny wygląd w stylu coupé
  • 02 Wyjątkowe osiągi dzięki mocy 354 KM i momentowi 500 Nm
  • 03 Sportowo-eleganckie wnętrze i deska rozdzielcza pokryta Sensatekiem
  • 04 Jeden z najbardziej inteligentnych systemów wspomagających kierowcę: Driving Assistant Plus
  • 05 Punktualność i optymalne skomunikowanie dzięki innowacyjnym funkcjom cyfrowym
Nowe BMW X4 łączy solidność modeli X z atletyczną siłą samochodu sportowego.
Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design
Wygląd zewnętrzny stanowi klarowne i nowoczesne rozwinięcie wyrazistego charakteru pierwszej generacji.
Marc Michael Markefka, główny projektant samochodów BMW klasy średniej

ŚWIETNE OSIĄGI RÓWNIEŻ ONLINE.

Funkcje cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW X4.

BMW X4 jest wyśmienite nie tylko na drodze, ale też w sieci. Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa, a innowacyjny system inforozrywki bawi i dostarcza informacji. A sprytne funkcje cyfrowe BMW ConnectedDrive zapewniają zawsze perfekcyjne skomunikowanie w drodze – a tym samym nieskomplikowaną i komfortową mobilność.

Read more

Wszechstronnie utalentowany.

System asystujący kierowcy plus oferuje większy komfort i bezpieczeństwo w monotonnych i niepewnych sytuacjach, takich jak korki, powolny ruch lub długie przejazdy przez miasto, poza miastem lub na autostradach, a także podczas skrzyżowań i przy zmianach pasa ruchu.
Read more

Zmienia kokpit centrum zarządzania.

Teraz obsługa systemu inforozrywki jest jeszcze łatwiejsza, bardziej przejrzysta i informatywna. Kierowca może przy tym korzystać wedle preferencji z ekranu dotykowego, kontrolera iDrive, sterowania głosowego lub sterowania gestami. Statyczne menu zastąpiły dynamiczne „kafelki” menu głównego.
Read more

Większa klarowność, mniejsza dekoncentracja.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up poprzez projekcję optyczną wskazuje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.
Read more

Wielofunkcyjność w rozmiarze 12,3 cala.

Wielofunkcyjny wyświetlacz wskaźników w technologii Black Panel o przekątnej 12,3'' zapewnia unikalną wizualizację wrażeń z jazdy. Wyświetlać można trzy dostosowane kolorystycznie i graficznie tryby jazdy i ich wskazania: ECO PRO, COMFORT, i SPORT.
Read more

Najkrótszą drogą do celu.

Punktualnie i komfortowo. Nawigacja door to door poprowadzi Cię na ostatnich metrach od pojazdu do celu i z powrotem. Uzyskaj szybki dostęp do nawigacji pieszej na smartfonie wspieranej informacjami z Twojego Connected Onboard Screen i powiadomień push z aplikacji BMW Connected App.

Read more

Zawsze na czas.

Bądź zawsze na czas. Funkcja Time-to-Leave w aplikacji BMW Connected przypomina o odpowiedniej porze na smartfonie lub kompatybilnym smartwatchu o konieczności wyruszenia w drogę. Na podstawi Informacje o sytuacji na drogach w czasie rzeczywistym obliczana jest optymalna godzina wyjazdu, tak aby punktualnie dotrzeć do celu.

Read more

Przyspieszacz danych.

Wyposażenie obejmuje zintegrowany hotspot WiFi Hotspot w standardzie LTE umożliwiający odpłatne korzystanie z połączenia z internetem. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem karty SIM na stałe wbudowanej w pojeździe oraz przy wykupionym abonamencie operatora.
Read more

POWAŻNE PODEJŚCIE DO ZABAWY.

BMW MPerformance
  • Dowiedz się więcej

POWAŻNE PODEJŚCIE DO ZABAWY.

  • Dowiedz się więcej

X MOŻLIWOŚCI DOTARCIA DO CELU.

Oryginalne akcesoria BMW.

Dlaczego decydować się na jedno, skoro można mieć wszystko? Oryginalne akcesoria BMW pozwalają nie tylko radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, ale jeszcze czerpać z tego przyjemność.

Read more

Sportowy styl.

Ręcznie wykonane karbonowe obudowy lusterek zewnętrznych efektownie podkreślają nowoczesny charakter auta. Ich dynamiczna stylistyka świetnie się prezentuje i stanowi indywidualny sportowy akcent.
Read more

Uniwersalne i wytrzymałe.

Dywaniki welurowe w przestrzeni na nogi pasażerów z przodu i z tyłu są idealnie dopasowane, wodoodporne i zabezpieczone przed zabrudzeniem. Harmonizują kolorystycznie z barwą dywanu, chronią podłogę, ułatwiają czyszczenie oraz doskonale wyglądają.
Read more

Miej oko na wszystko.

BMW Advanced Car Eye 2.0 to bardzo czuła kamera Full HD, która rejestruje zdarzenia wokół pojazdu – również w nocy. W przypadku wstrząsu lub niestandardowego ruchu wewnątrz lub na zewnątrz auta kamera automatycznie rejestruje sytuację w celu udokumentowania ewentualnej kolizji lub (próby) włamania.
Read more

Matowoczarne i sportowe.

Wysokiej klasy 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Y Spoke 695 wykonane są w matowym kolorze czarnym i mają ramiona na dwóch płaszczyznach. Zestaw kompletnych kół letnich RDC z ogumieniem mieszanym Runflat, koła przednie 8J x 20 z oponami 245/45 R20 103W XL RSC i tylne 9,5J x 20 z oponami 275/40 R20 106W XL RSC.
Read more

Kute, muskularne, dwukolorowe.

Wysokiej jakości 21-calowe obręcze kół BMW M Performance ze stopów lekkich Y Spoke 701 Bicolor w matowym kolorze czarnym i polerowane są kute i lekkie oraz mają logo BMW M. Zestaw kompletnych kół letnich z ogumieniem mieszanym Runflat, koła przednie 8,5J x 21 z oponami 245/40 R21 100Y XL RSC i tylne 9,5J x 21 z oponami 275/35 R21 103Y XL RSC.
Read more

Wyrazista stylistyka, przekonująca funkcjonalność.

Nowoczesny pojemnik dachowy w kolorze czarnym z tytanowosrebrnymi bokami ma pojemność 420 l i pasuje do wszystkich systemów belek dachowych BMW. Dwustronny system otwierania z potrójnym zamkiem centralnym po obu stronach umożliwia łatwy załadunek i utrudnia kradzież zawartości pojemnika.
Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Disclaimer reference invalid