Kobieta patrzy w dal. Za nią przejeżdża BMW.

NIE POTRZEBUJĘ KOGOŚ, KTO ZAWSZE ZE MNĄ BĘDZIE. ALE KOGOŚ, KTO W RAZIE POTRZEBY SZYBKO SIĘ ZJAWI.

Zaufaj swoim wymaganiom. Pomoc drogowa BMW i pomoc BMW w razie wypadku.

Dobrze jest wiedzieć, do kogo zwrócić się w nagłych przypadkach. Pomoc drogowa BMW i pomoc BMW w razie wypadku w razie awarii i wypadku oferuje kompetentne wsparcie – wystarczy zadzwonić – i działa przez całą dobę, 365 dni w roku. Czy to przez telefon, kliknięcie w menu iDrive, czy przez aplikację BMW Connected – specjalista BMW jest zawsze w zasięgu ręki.

Rozwiń
NIE POTRZEBUJĘ KOGOŚ, KTO ZAWSZE ZE MNĄ BĘDZIE. ALE KOGOŚ, KTO W RAZIE POTRZEBY SZYBKO SIĘ ZJAWI.Zaufaj swoim wymaganiom. Pomoc drogowa BMW i pomoc BMW w razie wypadku.
Kobieta wyjmuje trójkąt ostrzegawczy z bagażnika swojego BMW.

POMOC DROGOWA BMW.

W najlepszych rękach przez całą dobę: w swoim BMW możesz cieszyć się jazdą, bezpieczeństwem i komfortem na najwyższym poziomie. Nasza pomoc drogowa BMW i pomoc BMW w razie wypadku zapewni Ci doskonałą obsługę również w sytuacjach awaryjnych. Jeśli potrzebujesz pomocy na miejscu, po prostu skontaktuj się z infolinią pomocy drogowej BMW: zorganizujemy dla Ciebie pojazd serwisowy BMW lub szybką pomoc drogową od lokalnego partnera – a w razie potrzeby załatwimy Ci taksówkę lub zakwaterowanie w hotelu.

Pomoc drogowa BMW w Polsce:+48 22 503 93 33

Masz pytania dotyczące pomocy drogowej BMW? Zadzwoń pod numer +48 22 503 93 33 na obszarze obowiązywania pomocy drogowej BMW.

 • Pomoc drogowa na miejscu

  W większości przypadków możemy pomóc przez telefon. Jeśli potrzebujesz pomocy na miejscu, natychmiast wyślemy samochód serwisowy BMW lub zorganizujemy Ci pomoc drogową za pośrednictwem wybranych firm specjalistycznych i pokryjemy koszty (maksymalnie do 100 euro). Uwaga: usługi pomocy drogowej na miejscu są ograniczone wyłącznie do przywrócenia zdatności samochodu do jazdy.

 • Pomoc przy awarii opony i problemów w drodze

  W razie awarii opony oferujemy niezawodną pomoc. Jeśli Twoje BMW jest wyposażone w opony Runflat, a zamienna opona nie jest dostępna w ciągu czterech godzin, poniesiemy również koszty dalszych usług – z wyłączeniem kosztów opony zamiennej. W przypadku drobnych problemów, takich jak pozostawiony w samochodzie lub zgubiony kluczyk samochodowy lub zatankowanie nieprawidłowego paliwa, pomożemy Ci w rozwiązaniu problemu. Nie przysługuje jednak prawo do zwrotu kosztów pomocy drogowej na miejscu lub dalszych usług mobilnych.

 • Holowanie do najbliższego serwisu BMW

  Jeżeli awaria w Twoim BMW nie da się naprawić na miejscu, pokryjemy koszty holowania do najbliższego serwisu BMW.

 • Kontynuacja jazdy taksówką

  Jeśli w przypadku awarii potrzebujesz taksówki, pokryjemy koszty jednego lub więcej przejazdów taksówką – do maksymalnej kwoty 65 euro.

 • Noclegi hotelowe

  Jeśli w powodu awarii musisz przenocować w hotelu, pokryjemy koszty noclegu wszystkich pasażerów samochodu do czasu zakończenia naprawy – maksymalnie przez cztery noce (kategoria hotelu do czterech gwiazdek). Warunek: miejsce awarii znajduje się w odległości ponad 50 km od Twojego miejsca zamieszkania.

 • Samochód zastępczy do dalszej jazdy

  Pokryjemy koszty samochodu zastępczego do czasu zakończenia naprawy. Na terenie kraju w czasie do trzech dni roboczych plus weekend, za granicą do pięciu dni roboczych plus weekend. Prosimy pamiętać, że dostępność samochodów zastępczych może być różna. Ponadto warunki komercyjnych wypożyczalni samochodów mogą obejmować ograniczenia dotyczące docelowego miejsca podróży.

 • Inne usługi mobilne

  Oprócz powyższych usług świadczymy również następujące usługi mobilne – pojedynczo lub w połączeniu – do maksymalnej kwoty 500 euro na każdą awarię.

  Jeżeli wymagają tego okoliczności, pokryjemy również koszty dalszej lub powrotnej podróży pociągiem lub samolotem – do wyżej wymienionej kwoty maksymalnej.

  W razie powstania kosztów holowania pojazdu pokryjemy je do maksymalnej kwoty określonej powyżej. W razie potrzeby zorganizujemy też sprowadzenie pojazdu. Warunek: czas naprawy od momentu przybycia pojazdu do serwisu do przewidywanego zakończenia naprawy jest dłuższy niż trzy dni robocze. Ponadto odległość między miejscem zamieszkania a miejscem awarii musi przekraczać 100 km. Sprowadzenie pojazdu z zagranicy może trwać do około dziesięciu dni (transport zbiorczy).*

  * Informacje o ofercie: Koszty kilku usług mobilnych podlegają zwrotowi jedynie do maksymalnej kwoty 500 EUR za każdą awarię.

 • Zwrot kosztów

  Co do zasady pokrywane będą jedynie koszty uzgodnione co do rodzaju i zakresu z pomocą drogową BMW. Z reguły pokrywamy bezpośrednio koszty wszystkich usług pomocy drogowej BMW. Jeżeli w wyjątkowych przypadkach koszty pozostaną nieuregulowane, zwrócimy je natychmiast. W tym celu konieczne będą oryginały faktur za wykorzystane usługi (np. przez firmy holownicze) wraz z kopią faktury za naprawę i kompletnie wypełnionym zgłoszeniem awarii.

 • Zakres obowiązywania

  Usługi pomocy drogowej BMW w razie awarii obowiązują w następujących krajach europejskich:

  Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie), Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niderlandy, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia i Czarnogóra, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania i Włochy.

  DMasz pytania dotyczące pomocy drogowej BMW? Zadzwoń pod numer +48 22 503 93 33 na obszarze obowiązywania pomocy drogowej BMW.

 • Dwa lata kompleksowych usług mobilnych

  Ta oferta oznacza dla wszystkich nowych pojazdów BMW od daty pierwszej rejestracji 01.01.2011 r. dwa lata kompleksowych usług mobilnych zgodnie z obowiązującymi Warunkami gwarancji pomocy drogowej BMW.

 • Przedłużenie gwarancji mobilności

  Po upływie 24-miesięcznego okresu gwarancji możesz odnowić gwarancję mobilności pomocy drogowej BMW dla Twojego BMW: zleć wykonanie zaplanowanego serwisu olejowego w autoryzowanym serwisie BMW, a gwarancja mobilności w ramach pomocy drogowej BMW zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 24 miesiące, maksymalnie do dziesięciu lat od pierwszej rejestracji. Komputer pokładowy ustala termin następnego serwisu olejowego w zależności od indywidualnego stylu jazdy. Za dowód służy wpis do książki serwisowej pojazdu lub faktura serwisowa.

  Nawet w razie niewykonania serwisu olejowego w autoryzowanym serwisie BMW nic nie stoi na przeszkodzie, aby odnowić gwarancję mobilności. Jeżeli kolejny serwis olejowy zlecisz znów w autoryzowanym serwisie BMW, gwarancja mobilności pomocy drogowej BMW dla Twojego pojazdu zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 24 miesiące, maksymalnie na okres 10 lat od pierwszej rejestracji. Uwaga: Gwarancja mobilności pomocy drogowej BMW wygasa zawsze po upływie dziesiątego roku od daty pierwszej rejestracji pojazdu.

 • Wykluczenie gwarancji mobilności

  Usługi w ramach gwarancji mobilności pomocy drogowej BMW nie zostaną utracone w przypadku wykonania innych prac konserwacyjnych i naprawczych – w tym ewentualnych dodatkowych serwisów olejowych – w nieautoryzowanych warsztatach. Jednak usługi w ramach gwarancji mobilności pomocy drogowej BMW nie będą świadczone, jeżeli utrata mobilności pojazdu wynika z nieprzestrzegania okresów przeglądowych i konserwacyjnych określonych przez producenta lub jeżeli przeglądy, prace konserwacyjne i inne naprawy zostały przeprowadzone przez nieautoryzowany serwis niezgodnie z instrukcjami producenta.

Kobieta prowadząca rozmowę telefoniczną wysiada z BMW.

POMOC BMW W RAZIE WYPADKU.

Z kompetentnym i szybkim wsparciem pomocy BMW w razie wypadku zachowasz spokój w razie drobnego wypadku. W razie nagłego zdarzenia oferujemy Ci możliwie maksymalne wsparcie – a Ty i Twoje BMW będziecie w dobrych rękach.

Wystarczy zadzwonić do pomocy BMW w razie wypadku, aby otrzymać jasne instrukcje co do dalszego postępowania na miejscu wypadku. Wezwiemy za Ciebie policję, skontaktujemy się z najbliższym serwisem BMW i w razie potrzeby zorganizujemy holowanie. Nasze usługi obejmują również załatwianie wszelkich formalności związanych z ubezpieczeniem, zorganizowane samochodu zastępczego oraz doradztwo w zakresie alternatywnych opcji podróżowania.

Aby jak najefektywniej zorganizować pomoc, prosimy o podanie podczas rozmowy telefonicznej imienia i nazwiska, modelu BMW zgodnie z dowodem rejestracyjnym pojazdu oraz aktualnej lokalizacji. Więcej informacji na temat infolinii pomocy BMW w razie wypadku można uzyskać w salonach BMW lub serwisach BMW.

Infolinia pomocy BMW w razie wypadku na terenie Polski: 0800-215 110

Jeśli potrzebujesz pomocy na miejscu, skontaktuj się z infolinią pomocy BMW w razie wypadku.
Zalety:
Postaw na szybką i kompetentną pomoc i zdaj się na pomoc BMW w razie wypadku.

 

 • Przez całą dobę, 365 dni w roku
 • Rejestracja danych dotyczących wypadku
 • Organizacja holowania
 • Zawiadomienie najbliższego serwisu BMW
 • Organizacja samochodu zastępczego (wynajem) i doradztwo w zakresie alternatywnych opcji podróżowania
 • Profesjonalna naprawa powypadkowa zgodnie z zaleceniami producenta
 • Usługi infolinii BMW w razie wypadku

  Wszystko z jednego źródła. Wszystko pod jednym numerem. Czy jest to holowanie, samochód zastępczy czy pomoc w likwidacji szkody: pomoc BMW w razie wypadku zajmie się wszystkim, co istotne w nagłych wypadkach.

  Najważniejsze usługi w skrócie:

  • Bezpłatna infolinia przez całą dobę
  • Zawiadomienie policji i służb ratowniczych
  • Organizacja holowania i samochodu zastępczego (wynajem) na czas naprawy
  • Zawiadomienie najbliższego serwisu BMW
  • Pomoc w zgłoszeniu szkody u ubezpieczyciela przez partnera BMW
  • Zapewnienie naprawy w certyfikowanym serwisie BMW
  • Rozliczenie i kompetentna likwidacja szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym przez partnera BMW
  • Ogólne zalecenia dotyczące postępowania po wypadkach
  • Doradztwo w zakresie alternatywnych opcji podróżowania
  • Koszty następcze, takie jak holowanie, naprawa, samochód zastępczy itp., nie są wliczane w zakres usług
 • Profesjonalna naprawa powypadkowa

  Najwyższa jakość, optymalne zachowanie wartości – naprawy pojazdów BMW są coraz trudniejsze ze względu na zaawansowanie techniczne. Tylko serwis BMW może w 100 procentach sprostać temu zadaniu. Wysoko wykwalifikowani specjaliści doprowadzą Twoje BMW pod względem technicznym i wizualnym do stanu pierwotnego i zapewnią, że nadal będzie spełniać wszystkie wymagania testów zderzeniowych. Przy wszystkich naprawach Twojego samochodu stosowane będą oryginalne części BMW. Jeśli konieczne będzie lakierowanie Twojego BMW, stosowane będą przyjazne dla środowiska farby z BMW ColorSystem.

 • Informacje dotyczące ratowania osób

  Zwłaszcza w przypadku poważnych wypadków samochodowych, ratownicy mają zazwyczaj mało czasu na uwolnienie rannych z pojazdu. Dlatego potrzebują możliwie szybko wyczerpujących informacji o pojeździe: gdzie są akumulatory, gdzie poduszki powietrzne i gdzie można bezpiecznie i szybko rozciąć pojazd? Dlatego przygotowaliśmy informacje ratunkowe BMW dla służb ratowniczych, karty ratunkowe BMW oraz specjalną naklejkę na przednią szybę.

 • Karty ratunkowe BMW

  Karty ratunkowe BMW dostarczają ratownikom ważnych informacji i umożliwiają im szybki i w miarę bezpieczny dostęp do osób znajdujących się w samochodzie. Karty ratunkowe BMW można wydrukować w formacie PDF i zdeponować w samochodzie za osłoną przeciwsłoneczną kierowcy. Karty ratunkowe są kolorowe, dzięki czemu można je łatwo dostrzec i zarejestrować ich treść. Dlatego zalecamy wydrukowanie odpowiedniej karty ratunkowej w kolorze.

  Uwaga prawna: Treść kart ratunkowych jest przeznaczona wyłącznie dla przeszkolonego personelu ratowniczego w celu technicznego ratowania osób.

 • Naklejka na przednią szybę

  W salonie BMW uzyskasz również naklejkę „Karta ratunkowa w pojeździe”. W celu szybkiego poinformowania ratowników o znajdującej się że w samochodzie karcie ratunkowej należy konieczne nakleić na przedniej szybie na dole po stronie kierowcy po lewej stronie. Dealerzy BMW służą poradą.

WYSTARCZY KLIKNĄĆ. W APLIKACJI BMW CONNECTED.

Smartfon wskazujący pomoc drogową BMW w aplikacji Connected.

Na co dzień mamy do czynienia z zalewem danych i bodźców. W sytuacji wyjątkowej ważne jest, aby móc w jednej chwili zarejestrować wszystko, co ważne. Intuicyjnie i komfortowo. Aplikacja BMW Connected łączy Cię bezpośrednio z pomocą drogową BMW i pomocą BMW w razie wypadku, a tym samym z kompetentną osobą kontaktową.

Pomoc BMW w razie wypadku na monitorze pokładowym.

POŁĄCZENIE ALARMOWE BMW.

Szybciej, łatwiej, wygodniej: innowacyjne połączenie alarmowe w razie wypadku BMW oferuje natychmiastowe wsparcie w przypadku mniej poważnych wypadków przy niskiej prędkości. Za pomocą czujników Twoje BMW rozpoznaje wypadki w dolnym zakresie prędkości, wyświetla automatycznie ostrzeżenie na monitorze iDrive i oferuje kierowcy bezpośrednie połączenie z zespołem BMW. Jednym kliknięciem kontrolera iDrive kierowca kontaktuje się bezpośrednio ze specjalistami pomocy BMW, którzy na podstawie danych przesłanych przez pojazd zapewniają zdalnie lub na miejscu profesjonalną pomoc.

Twoje korzyści.

• Automatyczne rozpoznanie wypadku
• Nawiązywanie połączenia jednym kliknięciem
• Automatyczna informacja o lokalizacji
• Natychmiastowa pomoc BMW
• W razie potrzeby holowanie
• Pomoc w znalezieniu autoryzowanego Serwisu BMW
 

 • Wymagania i dostępność

  Warunki:

  • Wyposażenie dodatkowe BMW Teleservices, Usługi BMW ConnectedDrive oraz Inteligentne połączenie alarmowe od lipca 2017 r. Oferta może się różnić w zależności od modelu BMW.

   

  Dostępność:

  • Ze względu na warunki techniczne nie każdy wypadek jest rozpoznawany automatycznie. W takich wyjątkowych sytuacjach można ręcznie nawiązać połączenie alarmowe BMW.