BMW iX3 G08 2020, biel mineralna, metalizowany, tylny półprofil podczas postoju na ulicy

THE iX3

BMW i

BMW iX3: OFERTY I USŁUGI

THE iX3BMW iX3: OFERTY I USŁUGI

Dzięki bogatej ofercie produktów, usług i aplikacji BMW Charging i BMW ConnectedDrive nic nie stoi już na drodze do Twojej elektrycznej mobilności. Atrakcyjne oferty serwisowe BMW gwarantują Ci pełną ochronę w sytuacjach awaryjnych oraz podczas konserwacji i serwisowania, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na radości z jazdy.

Rozwiń

PRODUKTY I USŁUGI BMW CHARGING DO BMW iX3.

Tak wygląda szybkie i proste ładowanie BMW iX3.

Produkty i usługi BMW Charging oferują wiele dostosowanych do indywidualnych potrzeb ofert ładowania w domu i w miejscach publicznych umożliwiające optymalne wykorzystanie mocy ładowania do 150 kW Twojego BMW iX3.
Już standardowe wyposażenie obejmuje kabel do ładowania z publicznych punktów oraz kartę BMW Charging. Daje ona dostęp do sieci ponad 165 tysięcy punktów ładowania na całym świecie w centrach miast, na parkingach i wzdłuż głównych tras komunikacyjnych – w tym stacji ładowania wysokiej mocy High Power Charging umożliwiających bardzo szybkie ładowanie. Tutaj Twoje BMW iX3 może w pełni wykorzystać swoją moc ładowania, umożliwiając na przykład zyskanie nawet 100 km zasięgu podczas przerwy na kawę trwającej zaledwie 10 minut.
W domu szybka ładowarka uniwersalna umożliwia ładowanie prądem o mocy 11 kW z gniazdek domowych i przemysłowych, a stacja BMW Wallbox Essential lub Smart Wallbox wyjątkowo szybkie ładowanie oraz inteligentne sterowanie procesami ładowania. Możesz też zamówić profesjonalny montaż i konfigurację, a także specjalną ekologiczną taryfę opłat za energię elektryczną, która pozwoli Ci ładować BMW iX3 w domu w szczególnie zrównoważony sposób. Praktyczny pakiet rozwiązań łączy dokładnie te produkty i usługi BMW Charging, które najlepiej pasują do Twoich potrzeb.
Innowacyjne usługi Connected Charging pozwalają na łatwe wyszukiwanie stacji ładowania w pobliżu na wyświetlaczu informacyjnym ze wskazaniem ich dostępności i innych przydatnych informacji. Inteligentne tryby ładowania dają jeszcze większe możliwości planowania i dostosowują się do zaplanowanego ładowania i podróży.

BMW iX3 G08 2020, biel mineralna, metalizowany, przy publicznej stacji ładowania, widok z boku
BMW iX3 G08 2020, monitor pokładowy, wnętrze

Ładowanie w miejscach publicznych.

Karta BMW Charging dołączona do Twojego BMW iX3 zapewnia dostęp do stale rosnącej publicznej sieci ładowania BMW. Stacje ładowania różnych operatorów wyświetlane są w systemie BMW nawigacyjnym, w aplikacji oraz na stronie witrynie, a aktywuje się je za pomocą aplikacji lub karty BMW Charge.
Kabel do ładowania Professional (typ 3) BMW iX3 G08 2020

Kabel do publicznych stacji ładowania.

Umożliwia wygodne ładowanie akumulatora z publicznych stacji ładowania. Można go stosować do ładowania 1-fazowego o mocy do 7,4 kW oraz do ładowania 3-fazowego o mocy do 11 kW. Ma pięć metrów długości, kolor szarego bazaltu i praktyczną torbę do przechowywania.
0,00 PLN
BMW Wallbox Essential BMW iX3 G08 2020

BMW Wallbox Essential.

„Stacja paliw” w Twoim domu: BMW Wallbox Essential umożliwi Ci szybkie, niezawodne i komfortowe ładowanie. Moc ładowania do 22 kW pozwala naładować BMW znacznie szybciej niż przy użyciu standardowego kabla do ładowania. Serwis instalacyjny BMW zapewnia profesjonalne doradztwo, montaż i uruchomienie Twojej stacji BMW Wallbox lub odpowiedniego gniazdka do korzystania z szybkiej ładowarki uniwersalnej. * Maksymalna moc ładowania BMW iX3 wynosi aktualnie 11 kW.
0,00 PLN
Do produktu
Szybka ładowarka uniwersalna BMW iX3 G08 2020

Mobilna stacja ładowania BMW.

W domu czy w miejscach publicznych umożliwia elastyczne ładowanie o mocy do 11 kW wszystkich pojazdów z gniazdem ładowania typu 2. Przenośna ładowarka jest przystosowana zarówno do napięcia domowego, jak i trójfazowego i jest dostarczana z odpowiednimi przejściówkami. Sześciometrowy kabel ładowania i wodoodporna obudowa sprawiają, że można jej używać wszędzie.
0,00 PLN
Do produktu
Usługi Connected Charging BMW iX3 G08 2020, monitor pokładowy, wnętrze

Usługi Connected Charging.

Dzięki cyfrowym usługom Connected Charging optymalnie i efektywnie wykorzystasz elektryczny zasięg swojego BMW i. Gdy tylko rozpoczniesz planowanie podróży, system niezawodnie wskaże Ci najbliższe publiczne stacje ładowania na trasie i poinformuje Cię z wyprzedzeniem na przykład o ich dostępności oraz oferowanych prądach ładowania.
0,00 PLN
Do produktu
BMW Charging BMW iX3 G08 2020, film

BMW CHARGING DO BMW iX3.

OFEROWANE DODATKOWO FUNKCJE DO BMW iX3.

Zoptymalizuj swoje BMW iX3 komfortowo „over the air”.

Zdalna aktualizacja oprogramowania sprawi, że Twoje BMW będzie zawsze w aktualnym stanie. Dzięki innowacyjnym aktualizacjom „over the air” masz pewność, że Twoje BMW iX3 jest zawsze aktualne. Możesz również rozszerzyć BMW iX3 o dodatkowe funkcje, takie jak asystent świateł drogowych, rejestrator jazdy czy nawet w adaptacyjny układ jezdny M – wystarczy w prosty i wygodny sposób wykupić je w Sklepie ConnectedDrive i aktywować w pojeździe.

BMW iX3 G08 2020, kierowca obsługuje monitor pokładowy, wnętrze
Zdalna aktualizacja oprogramowania BMW iX3 G08 2020, monitor pokładowy, wnętrze

Zdalna aktualizacja oprogramowania.

Chcesz, aby Twoje BMW było aktualne i wyposażone w najnowsze oprogramowanie? Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania Twoje BMW będzie zawsze aktualne. Aktualizacje są instalowane w trybie OTA, tak jak w Twoim smartfonie. W ten sposób można również aktywować kolejne funkcje w samochodzie.
0,00 PLN
Do produktu
Rejestrator jazdy BMW, BMW iX3 G08 2020, monitor pokładowy, wnętrze

Rejestrator jazdy BMW.

Rejestrator jazdy BMW umożliwia nagrywanie obrazu z otoczenia pojazdu i odtwarzanie go na monitorze pokładowym lub poprzez eksport do pamięci USB również na urządzeniu końcowym. Wraz z obrazem rejestrowane są istotne informacje o samochodzie, takie jak prędkość i pozycja GPS. Rejestrator jazdy BMW ma dwie podfunkcje: rejestrację zdarzeń i rejestrację kolizji.
0,00 PLN
Do produktu
Asystent świateł drogowych BMW iX3 G08 2020, monitor pokładowy, wnętrze

Asystent świateł drogowych.

Asystent świateł drogowych wspiera kierowcę po zmroku, automatycznie włączając i wyłączając światła drogowe stosownie do ruchu drogowego przed samochodem. Reaguje na dostateczne oświetlenie otoczenia, na przykład na terenie zabudowanym, automatycznie przełączając na światła mijania.
0,00 PLN
Do produktu
Adaptacyjny układ jezdny M BMW iX3 G08 2020, biel mineralna metalizowany, przedni półprofil podczas jazdy

Adaptacyjny układ jezdny M.

Adaptacyjny układ jezdny M dostosowuje się elektronicznie do warunków nawierzchni i jazdy. Oprócz tego kierowca może wybrać przełącznikiem właściwości jezdnych charakterystykę pracy układu jezdnego – od komfortowej po sportową i zwinną.
0,00 PLN
Do produktu

SERWIS BMW DO BMW iX3.

Beztrosko w drodze – z Twoim BMW iX3.

BMW iX3 również pod względem serwisu oferuje tylko to co najlepsze. Nasi eksperci z działu pomocy BMW w razie awarii i wypadku są do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 365 dni w roku. Dzięki innowacyjnym usługom BMW TeleService Twoje BMW iX3 automatycznie wysyła powiadomienia o konieczności konserwacji i błędach do Twojego partnera serwisowego, który następnie kontaktuje się z Tobą osobiście. Usługi BMW Service Inclusive pozwalają na pokrycie kosztów tych i wszystkich innych usług serwisowych na wybrany przez Ciebie okres. Więcej czasu na to, co ważne: dzięki szerokiej gamie ofert serwisowych BMW zawsze możesz czuć się bezpiecznie.

Rozwiń
BMW Service Inclusive w BMW iX3 G08 2020

BMW Service Inclusive.

Skup się na tym, co naprawdę ważne – na radości z jazdy. Z BMW Service Inclusive to możliwe. Bo za jednorazową opłatą możesz w wybranym okresie bezpłatnie korzystać z wszelkich usług serwisowych i konserwacyjnych.

Rozwiń
BMW Teleservice w BMW iX3 G08 2020

BMW Teleservice.

Innowacyjne usługi Teleservice BMW ConnectedDrive pozwalają Ci zachować spokojną głowę: w razie potrzeby konserwacji lub w przypadku usterki udostępniają one wybranemu przez Ciebie Serwisowi BMW wszystkie istotne informacje o samochodzie. Następnie serwis kontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty. W ten sposób możesz polegać na szybkim, nieskomplikowanym serwisie, nie musząc troszczyć się o wszystko samemu. Wystarczy, że zarejestrujesz pojazd online w portalu BMW ConnectedDrive i podasz partnera serwisowego. Odkryj już teraz, jak usługi BMW Teleservice mogą ułatwić Ci życie.

Rozwiń
Pomoc BMW w razie awarii i wypadku w BMW iX3 G08 2020

Pomoc BMW w razie awarii i wypadku.

Bezpłatny serwis pomocy BMW w razie awarii i wypadku jest do dyspozycji każdego kierowcy BMW przez całą dobę, 365 dni w roku. Jeden telefon i nasi eksperci służą Ci pomocą – telefonicznie lub w razie potrzeby na miejscu.

Rozwiń

ORYGINALNE AKCESORIA BMW DO BMW iX3.

Elektryzująco eleganckie; BMW iX3.

BMW iX3 jest już teraz więcej niż tylko niezwykłe. Ale dla zaspokojenia Twoich specjalnych wymogów mamy oryginalne akcesoria BMW. Urządź swoje BMW iX3 zgodnie z własnymi preferencjami dzięki dodatkom i akcesoriom, które dodatkowo poprawią wygląd, funkcjonalność lub komfort pierwszego w pełni elektrycznego BMW Sport Activity Vehicle.

BMW iX3 G08 2020, biel mineralna, metalizowany, tylny półprofil podczas postoju na ulicy
Pojemnik dachowy BMW 420 czarno-tytanowosrebrny, BMW iX3 G08 2020

Pojemnik dachowy BMW 420 czarno-tytanowosrebrny.

Nowoczesny pojemnik dachowy BMW w kolorze czarnym z tytanowosrebrnymi bokami ma pojemność 420 l i pasuje do wszystkich systemów bagażników dachowych BMW. Dwustronny system otwierania z potrójnym zamkiem centralnym po obu stronach umożliwia łatwy załadunek i utrudnia kradzież zawartości pojemnika.
0,00 PLN
Do produktu
Belki relingowe BMW, BMW iX3 G08 2020

Bagażnik na relingi BMW.

Bagażnik na relingi jest kompatybilny ze wszystkimi nakładkami do bagażników dachowych BMW i pojemnikami dachowymi, a ich wygląd jest idealnie dopasowany do pojazdu. Montuje się go bardzo łatwo i bez narzędzi, a jego stabilna konstrukcja i system zamykania utrudniający kradzież spełniają najwyższe kryteria jakości i bezpieczeństwa.
0,00 PLN
Do produktu
Dywaniki całoroczne BMW, BMW iX3 G08 2020

Dywaniki uniwersalne BMW.

Cztery dopasowane, wytrzymałe dywaniki całoroczne o wysokiej krawędzi i estetycznym wyglądzie chronią przestrzeń na nogi przed wilgocią i brudem. Ich czarny kolor idealnie pasuje do wnętrza.
0,00 PLN
Do produktu
Diodowy projektor drzwiowy BMW, BMW iX3 G08, 2020

Diodowe projektory drzwiowe BMW.

Innowacyjne diodowe projektory drzwiowe BMW włączają się automatycznie przy otwarciu drzwi i wyświetlają przez wymienne przeźrocza wzór na powierzchni obok auta. Do wyboru są różne motywy, które zapewniają indywidualne, perfekcyjne oświetlenie przestrzeni przed drzwiami.
0,00 PLN
Do produktu
Uniwersalna stacja ładowania bezprzewodowego BMW, BMW iX3 G08 2020

Uniwersalna stacja ładowania bezprzewodowego BMW.

Bezprzewodowe ładowanie, kiedy i gdzie tylko chcesz: uniwersalna bezprzewodowa stacja ładowania BMW umożliwia wygodne i efektywne ładowanie smartfonu w samochodzie bez użycia kabli. Zapewnia przy tym stabilne i bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego. A co ciekawe: wbudowany powerbank jest wyjmowany i umożliwia ładowanie również poza samochodem.
0,00 PLN
Do produktu
Bagażnik tylny na rowery Pro 2.0, BMW iX3 G08 2020

Bagażnik tylny na rowery Pro 2.0.

Bagażnik tylny na rowery Pro 2.0 jest lekki, a przy tym stabilny – jego udźwig wynosi do 60 kg. Jest niezwykle prosty w obsłudze i umożliwia transport dwóch rowerów lub rowerów elektrycznych (z możliwością rozbudowy na trzy rowery). Funkcja odchylania zapewnia w każdej chwili łatwy dostęp do bagażnika.
0,00 PLN
Do produktu

ZUŻYCIE ENERGII I EMISJA CO2.

BMW iX3(1):
Zużycie energii w kW/100 km: xxx
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0


Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.


Wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii ustalane są zgodnie z procedurą pomiarową określoną w rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym oferowanym w Niemczech, a podane zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół i opon oraz wyposażenia dodatkowego wybranego modelu.

 

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

 

Wartości zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane.

Rozwiń

Zużycie energii i emisja СО₂.

 • BMW iX3(1):
  Zużycie energii w kW/100 km: xxx
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.

  Wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii ustalane są zgodnie z procedurą pomiarową określoną w rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym oferowanym w Niemczech, a podane zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół i opon oraz wyposażenia dodatkowego wybranego modelu.

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

  Wartości zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTP i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane.