BMW CONNECTED DRIVE.

Rozwiązania, które dają wolność.

BMW CONNECTED DRIVE.

Rozwiązania, które dają wolność.

BMW CONNECTED DRIVE.Rozwiązania, które dają wolność.

Wolność – by robić to, czego naprawdę chcesz. Dzięki usługom cyfrowym BMW ConnectedDrive, które łączą Cię z wszystkim, co jest dla Ciebie ważne. Więcej komfortu oferuje system wspomagający kierowcę BMW Personal CoPilot – dzięki niemu możesz w pełni koncentrować się na najistotniejszym. Masz przy tym wolny wybór: sam określasz, czy podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie pilot wycieczki, artysta czy Anioł Stróż.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający mobilność na co dzień i pomagający punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Istotne informacje dotyczące mobilności, takie jak zalecana godzina odjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na smartfonach i smartwatchach i transmitować je do pojazdu.

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM.

Czy to w codziennym planowaniu terminów, w obcym mieście, czy podczas przygotowań do następnej jazdy – dowiedz się, jak BMW Connected ułatwi Ci życie.

Zawsze o krok do przodu.

Twój osobisty mobilny asystent.

USŁUGI CYFROWE BMW CONNECTED DRIVE.

Co zyskujesz dzięki posiadaniu BMW? Na czas docierasz do celu podróży? Uzyskujesz odpowiedzi na wszystkie pytania? Przez cały czas znakomicie się bawisz? Usługi cyfrowe BMW ConnectedDrive obejmują szeroką gamę przydatnych funkcji. Inteligentne i innowacyjne rozwiązania ułatwiają życie i zmieniają każdy wyjazd w interesujące doświadczenie.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ, NA ODLEGŁOŚĆ.

WYSZUKA DLA CIEBIE NAJCIEKAWSZE CELE.

DOJEDŹ DO CELU. ZAMIAST STAĆ W KORKACH.

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA.

TO, CO NAS ŁĄCZY.

BMW ConnectedDrive – pakiet technologiczny pełen usługi aplikacji, które zapewnią Ci komunikację ze światem zewnętrznym. Dzięki nim łatwiej i szybciej pozałatwiasz swoje sprawy i będziesz mieć więcej czasu dla rodziny, przyjaciół lub na odpoczynek. Poznaj różnorodność usług BMW ConnectedDrive.

BMW ConnectedDrive

Rozwiązania, które dają wolność. Każdego dnia. Przekonaj się na własne oczy.

SYSTEM WSPOMAGAJĄCY KIEROWCĘ CO PILOT.

Podczas jazdy możesz w stu procentach polegać na systemach wspomagających kierowcę. Z nimi Twoje BMW jest jeszcze inteligentniejsze. Ciesz się większym bezpieczeństwem, lepszą widocznością w dzień i w nocy – a nawet parkowaniem. Poczuj, że znajdujesz się w dobrych rękach: z systemem wspomagającym kierowcę BMW Personal CoPilot u Twego boku.

ZACHOWUJE DYSTANS. CHRONI PRZED STRESEM.

BEZPOŚREDNIO PRZED TOBĄ.

BEZSTRESOWE PARKOWANIE.