BMW CONNECTED DRIVE.

Rozwiązania, które dają wolność.

BMW CONNECTED DRIVE.

Rozwiązania, które dają wolność.

BMW CONNECTED DRIVE.Rozwiązania, które dają wolność.

Wolność by robić to, na co masz ochotę. Dzięki usługom cyfrowym BMW ConnectedDrive masz dostęp do wszystkich funkcji istotnych podczas jazdy. Systemy asystujące BMW ConnectedDrive gwarantują zoptymalizowany komfort – aby można było skupiać się na tym, co najważniejsze. BMW ConnectedDrive daje wybór „towarzysza podróży”. Sam decydujesz, czy przyda się przewodnik, animator a może anioł stróż.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Istotne informacje dotyczące mobilności, takie jak optymalna godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na urządzeniach iPhone, a w wkrótce również smartwatchach, i transmitować do pojazdu.

DOSKONAŁA ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM.

Czy to w codziennym planowaniu terminów, w obcym mieście, czy podczas przygotowań do następnej jazdy – dowiedz się, jak aplikacja BMW Connected ułatwi Ci życie.

Zawsze o krok do przodu.

Twój osobisty mobilny asystent.

USŁUGI CYFROWE BMW CONNECTED DRIVE.

Co zyskujesz dzięki posiadaniu BMW? Na czas docierasz do celu podróży? Uzyskujesz odpowiedzi na wszystkie pytania? Przez cały czas znakomicie się bawisz? Usługi cyfrowe BMW ConnectedDrive obejmują szeroką gamę przydatnych funkcji. Inteligentne i innowacyjne rozwiązania ułatwiają życie i zmieniają każdy wyjazd w interesujące doświadczenie.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ, NA ODLEGŁOŚĆ.

WYSZUKA DLA CIEBIE NAJCIEKAWSZE CELE.

DOJEDŹ DO CELU. ZAMIAST STAĆ W KORKACH.

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA.

TO, CO NAS ŁĄCZY.

BMW ConnectedDrive – pakiet technologiczny pełen usługi aplikacji, które zapewnią Ci komunikację ze światem zewnętrznym. Dzięki nim łatwiej i szybciej pozałatwiasz swoje sprawy i będziesz mieć więcej czasu dla rodziny, przyjaciół lub na odpoczynek. Poznaj różnorodność usług BMW ConnectedDrive.

BMW ConnectedDrive

Rozwiązania, które dają wolność. Każdego dnia. Przekonaj się na własne oczy.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE BMW CONNECTED DRIVE.

Podczas jazdy możesz w stu procentach polegać na systemach wspomagających kierowcę. Z nimi Twoje BMW jest jeszcze inteligentniejsze. Ciesz się większym bezpieczeństwem, lepszą widocznością w dzień i w nocy – a nawet parkowaniem. Poczuj, że znajdujesz się w dobrych rękach: z BMW ConnectedDrive u Twego boku.

ZACHOWUJE DYSTANS. CHRONI PRZED STRESEM.

BEZPOŚREDNIO PRZED TOBĄ.

BEZSTRESOWE PARKOWANIE.

WYSOKA AUTOMATYZACJA JAZDY.

Twoje BMW przejmuje za Ciebie kierowanie, hamowanie i przyspieszanie. A Ty możesz cieszyć się widokami i dać się wozić. Nie do pomyślenia, czy już wkrótce rzeczywistość? Zobacz film o wysokiej automatyzacji jazdy na autostradzie i przekonaj się, jak imponujące rzeczy możliwe są już dziś.