BMW X5 jedzie przez miasto nocą

PRZYWÓDCA STADA.

Nowe BMW X5.

PRZYWÓDCA STADA.

Nowe BMW X5.

PRZYWÓDCA STADA.Nowe BMW X5.

Pojawił się przywódca i pokazuje gdzie jego miejsce: nowe BMW X5.Dostojeństwo, potęgę i elegancję - wystarczą trzy słowa. Potężna atrapa chłodnicy daje wyobrażenie o tym, jakie to uczucie, gdy bierze głęboki oddech. A wyostrzona stylistyka X reflektorów nie pozostawia wątpliwości co do tego, kto tu rządzi. Wyposażone w nowe technologie zwiększające bezpieczeństwo i dynamikę jazdy na każdej nawierzchni, nowe BMW X5 wie, co znaczy radość z jazdy. I jak być zawsze w czołówce.

BMW X5 xDrive40i(3)*:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8.8–8.5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 200–193

ZDOLNOŚCI PRZYWÓDCZE DO POTĘGI 5 .

 • 01 Charakterystyczne światła laserowe X z niebieskimi elementami
 • 02 Maksymalna dynamika jazdy dzięki pakietowi xOffroad z pneumatycznym zawieszeniem obu osi
 • 03 Typowa stylistyka X w imponująco mocnej interpretacji
 • 04 Doskonała łączność sieciowa dzięki innowacyjnej technologii
 • 05 Inteligentne zarządzanie przestrzenią bagażową dla maksymalnego komfortu
Widok boczny BMW X5, obie pokrywy bagażnika otwarte
Przestrzeń bagażowa BMW X5

IDEALNE ZARZĄDZANIE.

Bagażnik BMW X5 oferuje komfort nowej generacji. Dolna i górna część dzielonej pokrywy bagażnika otwierana i zamykana całkowicie elektrycznie zapewnia wygodny załadunek i rozładunek. W połączeniu z komfortowym dostępem, do otwarcia wystarczy tylko odpowiednio skierowany ruch stopą pod zderzakiem tylnym. Pakiet akcesoriów do bagażnika* zapewnia porządek i bezpieczeństwo: wraz z otwarciem pokrywy bagażnika elektryczna osłona przestrzeni bagażowej cofa się i na naciśnięciem przycisku znika pod podłogą, a zintegrowane szyny przesuwne i antypoślizgowe zapewniają niezbędne zabezpieczenie bagażu w drodze.

Nowe BMW X5 jest ucieleśnieniem genów rodziny BMW X. W czwartej generacji model demonstruje najmocniejszą do tej pory prezencję i nowoczesność. Wyznacza nową stylistykę X – solidną, klarowną i precyzyjną. Nowe wnętrze oferuje jeszcze więcej luksusu i intuicyjną obsługę.
Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design
Kokpit i koncepcja obsługi BMW X5

CENTRUM ZARZĄDZANIA.

Innowacyjna koncepcja obsługi BMW X5.

CENTRUM ZARZĄDZANIA.

Innowacyjna koncepcja obsługi BMW X5.

Innowacyjna koncepcja obsługi BMW Operating System 7.0 umożliwia jeszcze łatwiejszą obsługę funkcji pojazdu za pomocą gestów, mowy, ekranu dotykowego i sterowania iDrive – całkiem intuicyjnie. W tym celu rozszerzono funkcjonalność kontrolera. Na przykład wszystkie usługi cyfrowe, takie jak aplikacje, można teraz wybierać bezpośrednio.

ZAWSZE O DWA KROKI DALEJ.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW X5.

Doskonała łączność sieciowa: BMW X5 jest wyposażone w technologie komunikacji sieciowej najnowszej generacji. Inteligentne usługi cyfrowe i systemy wspomagania kierowcy tworzą spójną sieć ze światem zewnętrznym, oferując maksymalny komfort i najwyższe bezpieczeństwo dzięki intuicyjnej obsłudze.

Zdalna aktualizacja oprogramowania BMW X5

Zawsze na bieżąco.

Chcesz, aby Twoje BMW było aktualne i wyposażone w najnowsze oprogramowanie? Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania Twoje BMW będzie zawsze aktualne. Komfortowo, bezpiecznie i bezstresowo, bez konieczności odwiedzania serwisu BMW. Aktualizacje są instalowane w trybie OTA, tak jak w Twoim smartfonie.

Digital Key BMW X5

Komfort bez kluczyka.

Po co używać kluczyka samochodowego, jeśli masz przy sobie swój smartfon? Digital Key umożliwia zamykanie i otwieranie zamka centralnego oraz uruchamianie silnika. Pobierz kluczyk cyfrowy na smartfon z systemem Android za pośrednictwem aplikacji BMW Connected i dziel się nim z rodziną i przyjaciółmi.

Okres ważności wynosi jeden rok.

Nawigacja door to door BMW X5

Najkrótszą drogą do celu.

Punktualnie i komfortowo. Nawigacja door to door poprowadzi Cię na ostatnich metrach od pojazdu do celu i z powrotem. Uzyskaj szybki dostęp do nawigacji pieszej na smartfonie wspieranej informacjami z Twojego Connected Onboard Screen i powiadomień push z aplikacji BMW Connected App.

Okres ważności wynosi jeden rok.

Pakiet BMW X5 Connected Professional

Łączność sieciowa. W szerszym wydaniu.

Usługa Concierge, Usługi Zdalne, czy jednak Real Time Traffic Information? Po co wybierać, skoro można mieć wszystko razem? Dzięki pakietowi Connected Professional możesz bezpłatnie pobrać te i inne usługi BMW ConnectedDrive do przetestowania.

Okres ważności wynosi trzy lata.

6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo w BMW X5

WZORZEC ZRÓWNOWAŻONEJ PRACY.

6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo.

WZORZEC ZRÓWNOWAŻONEJ PRACY.

6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i* ma ogromne rezerwy mocy. Zmodernizowany silnik BMW TwinPower Turbo zapewnia osiągi, które w połączeniu z doskonałą trakcją napędu na cztery koła xDrive gwarantują radość z jazdy na najwyższym poziomie. 6-cylindrowa jednostka benzynowa generuje imponującą moc 250 kW (340 KM) przy wtrysku paliwa pod ciśnieniem do 350 bar w celu jeszcze wydajniejszego spalania. To ciśnienie przekłada się w BMW X5 na najwyższą wydajność.

Zdjęcie BMW X5 M50d podczas jazdy nocą w mieście

NOWE BMW X5 M50d.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W przypadku tych typów pojazdów, inne niż podane tutaj wartości mogą mieć zastosowanie do wysokości podatków i innych opłat związanych z pojazdem, które (również) wpływają na emisje CO2.]

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  * Przewidywana dostępność na 4 kwartał 2018.