WIEDZ, ŻE MOŻESZ.

Nowe BMW X5.

Wiedz, że możesz.Nowe BMW X5.

Pojawił się szef i pokazuje wszystkim ich miejsce: nowe BMW X5. Swoją prezencję ma wypisaną na twarzy – dostojeństwo, potęgę i elegancję. Potężna jednoczęściowa atrapa chłodnicy daje wyobrażenie o tym, co się dzieje, gdy bierze głęboki oddech. A wyostrzona stylistyka X reflektorów nie pozostawia wątpliwości co do tego kto tu rządzi. Wyposażone w nowe technologie zwiększające bezpieczeństwo i dynamikę jazdy na każdej nawierzchni, nowe BMW X5 wie, co znaczy radość z jazdy. I jak być zawsze w czołówce.

BMW X5 xDrive40i (3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,4-11,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 253-270

Read more

ZDOLNOŚCI PRZYWÓDCZE DO POTĘGI 5.

  • 01 Charakterystyczne światła laserowe X z niebieskimi elementami
  • 02 Maksymalna dynamika jazdy dzięki pakietowi xOffroad z pneumatycznym zawieszeniem obu osi
  • 03 Typowa stylistyka X w imponująco mocnej interpretacji
  • 04 Doskonała łączność sieciowa dzięki innowacyjnej technologii
  • 05 Inteligentne zarządzanie przestrzenią bagażową(4) dla maksymalnego komfortu
Widok boczny BMW X5, obie pokrywy bagażnika otwarte
Przestrzeń bagażowa BMW X5

IDEALNE ZARZĄDZANIE.

Bagażnik BMW X5 oferuje komfort nowej generacji. Dolna i górna część dzielonej pokrywy bagażnika otwiera i zamyka się całkowicie elektrycznie, co zapewnia wygodny załadunek i rozładunek. W połączeniu z dostępem komfortowym wystarczy do tego krótki odpowiednio skierowany ruch stopą pod zderzakiem tylnym. Pakiet akcesoriów do bagażnika(4) zapewnia porządek i bezpieczeństwo: wraz z otwarciem pokrywy bagażnika elektryczna osłona przestrzeni bagażowej cofa się i za naciśnięciem przycisku znika pod podłogą, a zintegrowane szyny przesuwne i antypoślizgowe zapewniają niezbędne zabezpieczenie bagażu w drodze.

Nowe BMW X5 jest ucieleśnieniem genów rodziny BMW X. W czwartej generacji model demonstruje najmocniejszą do tej pory prezencję i nowoczesność. Wyznacza nową stylistykę X – solidną, klarowną i precyzyjną. Nowe wnętrze oferuje jeszcze więcej luksusu i intuicyjną obsługę.
Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design
Kokpit i koncepcja obsługi BMW X5

CENTRUM ZARZĄDZANIA.

Innowacyjna koncepcja obsługi BMW X5.

CENTRUM ZARZĄDZANIA.

Innowacyjna koncepcja obsługi BMW X5.

Innowacyjna koncepcja obsługi BMW Operating System 7.0 umożliwia jeszcze łatwiejszą obsługę funkcji pojazdu za pomocą gestów, mowy, ekranu dotykowego i sterowania iDrive – całkiem intuicyjnie. W tym celu rozszerzono funkcjonalność kontrolera. Na przykład wszystkie usługi cyfrowe, takie jak aplikacje, można teraz wybierać bezpośrednio.

Read more

ZAWSZE O DWA KROKI DALEJ.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW X5.

Doskonała łączność sieciowa: BMW X5 jest wyposażone w technologie komunikacji sieciowej najnowszej generacji. Inteligentne usługi cyfrowe i systemy wspomagania kierowcy tworzą spójną sieć ze światem zewnętrznym, oferując maksymalny komfort i najwyższe bezpieczeństwo dzięki intuicyjnej obsłudze.

Read more
Zdalna aktualizacja oprogramowania BMW X5

Zawsze na bieżąco.

Chcesz, aby Twoje BMW było aktualne i wyposażone w najnowsze oprogramowanie? Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania Twoje BMW będzie zawsze aktualne. Komfortowo, bezpiecznie i bezstresowo, bez konieczności odwiedzania serwisu BMW. Aktualizacje są instalowane w trybie OTA, tak jak w Twoim smartfonie.

Read more

Maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

System asystujący kierowcy Professional zapewnia optymalny komfort i maksymalne bezpieczeństwo w wielu krytycznych i monotonnych sytuacjach na drodze, oferując takie systemy jak asystent kierowania i pasa ruchu ze wspomaganiem w wąskich miejscach, lokalne ostrzeganie przed zagrożeniami, asystent pasa a ruchu z aktywną ochroną przed kolizją boczną oraz inne funkcje bezpieczeństwa.

Read more
Digital Key BMW X5

Komfort bez kluczyka.

Po co używać kluczyka samochodowego, jeśli masz przy sobie swój smartfon? Digital Key umożliwia zamykanie i otwieranie zamka centralnego oraz uruchamianie silnika. Pobierz kluczyk cyfrowy na smartfon z systemem Android za pośrednictwem aplikacji BMW Connected i dziel się nim z rodziną i przyjaciółmi.

Okres ważności wynosi jeden rok.

Read more
Pakiet BMW X5 Connected Professional

Łączność sieciowa. W szerszym wydaniu.

Usługa Concierge, Usługi Zdalne, przygotowanie do Apple CarPlay® czy usługi nawigacji Connected takie jak Real Time Traffic Information albo asystent miejsc parkingowych? Po co wybierać, skoro można mieć wszystko razem? Dzięki pakietowi Connected Professional możesz bezpłatnie pobrać te i inne usługi BMW ConnectedDrive do przetestowania.

Read more
6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo w BMW X5

WZORZEC ZRÓWNOWAŻONEJ PRACY.

6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo.

WZORZEC ZRÓWNOWAŻONEJ PRACY.

6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i(4) ma ogromne rezerwy mocy. Zmodernizowany silnik BMW TwinPower Turbo zapewnia osiągi, które w połączeniu z doskonałą trakcją napędu na cztery koła xDrive gwarantują radość z jazdy na najwyższym poziomie. 6-cylindrowa jednostka benzynowa generuje imponującą moc 250 kW (340 KM) przy wtrysku paliwa pod ciśnieniem do 350 bar w celu jeszcze wydajniejszego spalania. To ciśnienie przekłada się w BMW X5 na najwyższą wydajność.

Read more

RADOŚĆ ELEKTRYZUJE.

BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid

Kto chiałby być odpowiedzialnym liderem działającym zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, ten musi wprowadzać na rynek przyszłościowe technologie. BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid wybiega w przyszłość dzięki technologii BMW EfficientDynamics eDrive. Rezultatem tego jest większa moc, lepsze przyspieszenie, większy zasięg, znacznie mniejsze zużycie paliwa i dalsza redukcja emisji spalin. Emocje na drodze w hybrydzie BMW X5 nie znają granic.

Read more

Siła przewodnia.

Innowacyjna koncepcja napędu BMW X5 xDrive45e iPerformance obejmuje nowy, jeszcze mocniejszy 6-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo oraz wysokowydajny silnik elektryczny eDrive. Moc systemowa wynosi 290 kW (394 KM), a moment obrotowy 600 Nm przy łącznym zużyciu paliwa 1,5* l/100 km. Hybryda plug-in BMW X5 przyspiesza od 0 do 100 km w 5,6 s. To imponujące osiągi, które dzięki technologiom BMW EfficientDynamics gwarantują czystą dynamikę jazdy i mają jednocześnie jeszcze mniejsze zużycia paliwa. Znacznie mniejsza jest też emisja CO2 i wynosi teraz 35* g/km.
* Przewidywane, jeszcze niepotwierdzone oficjalnie wartości, zmiany zastrzeżone.

Read more

Inteligentnie wydajniejsze.

Hybryda plug-in BMW X5 o zasięgu elektrycznym wynoszącym teraz 80 km wyznacza nowe horyzonty. Umożliwia to koncepcja BMW Plug-in hybrid, w której centralną rolę pełni inteligentne zarządzanie energią. Koordynuje współdziałanie wszystkich komponentów napędu i optymalizuje wydajność napędu hybrydowego dzięki przewidującej strategii pracy. Na przykład na podstawie dostępnych danych nawigacyjnych identyfikowane są fragmenty trasy i sytuacje, które najlepiej nadają się do zastosowania silnika elektrycznego lub do ładowania akumulatora wysokonapięciowego. BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid ma ponadto różne tryby pracy napędu, dzięki którym kierowca może w istotny sposób wpływać na realne zużycie paliwa. Akumulator wysokonapięciowy można łatwo ładować z domowego gniazdka elektrycznego, stacji BMW i Wallbox lub w drodze z publicznych stacji ładowania.

Read more

Jeszcze więcej innowacji.

Aplikacja BMW Connected umożliwia korzystanie z wyświetlania na smartfonie (iOS lub Android) funkcji hybrydowych, takich jak poziom naładowania akumulatora, pozostały zasięg oraz lokalizacja najbliższej stacji ładowania, dzięki czemu masz dostęp do informacji o aktualnym poborze energii i wydajności Twojego BMW X5 xDrive45e Plug-in hybrid. Funkcje zdalne pozwalają kontrolować proces ładowania, mierzyć wydajność każdej jazdy i zwiększać zasięg za pomocą pomocnych wskazówek. Aby zapewnić idealny klimat na drodze, temperaturę w pojeździe można łatwo ustawić jeszcze przed jazdą za pomocą kontrolera iDrive lub aplikacji BMW Connected.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.