BIZNESOWY ATLETA.

BIZNESOWY ATLETA.

BIZNESOWY ATLETA.

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW 540i Limuzyna1)

5,1

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW 540i Limuzyna1)

8,1-9,0

Emisja CO2 w g/km (BMW 540i Limuzyna1)

184-205

Jego cel: wyznaczać nowe standardy. BMW serii 5 to synonim nowoczesnej limuzyny biznesowej. Poprzez dynamiczny i jednocześnie elegancki wygląd doskonale spełnia wymogi stawiane dzisiaj samochodom tej klasy, oferując atletyczną sylwetkę i radość z jazdy zgodnie z najnowszymi standardami techniki.

 all-time high

REKORDOWA DYNAMIKA.

REKORDOWA DYNAMIKA.

Mocne silniki BMW TwinPower Turbo, inteligentna lekka konstrukcja, zintegrowany aktywny układ kierowniczy gwarantujący wyśmienite prowadzenie i zwinność oraz Adaptive Mode: BMW serii 5 nastawione jest całkowicie na to, aby dawać niesamowite wrażenia z jazdy – i zawsze wyprzedzać konkurencję.

Read more
„BMW serii 5 oferuje perfekcyjne połączenie doskonałej dynamiki z elegancją. Jest tym samym idealną limuzyną biznesową.”
Adrian van Hooydonk, dyrektor BMW Group Design
„Wyselekcjonowane materiały, wysoki komfort siedzenia oraz intuicyjna obsługa gwarantują zrelaksowaną jazdę.”
Karim Habib, szef projektantów samochodów BMW.

ASYSTENT SZEFA.

ASYSTENT SZEFA.

System asystujący kierowcy plus to idealny „pomocnik”. Można mu zlecać istotne, ale monotonne czynności: umożliwia on zautomatyzowaną jazdę w korkach, w powolnym ruchu lub podczas jazdy z niewielkimi prędkościami. Pomaga nawet przy zmianie pasa.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Rata miesięczna netto kolejno dla BMW 518d Limuzyna za 174 900 zł brutto. Opłata wstępna 0%, okres leasingu: 48 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg: 10 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Szczegóły oferty u Dealerów BMW.