NOWE BMW X4

NOWE X4. RZUCA WYZWANIE KAŻDEJ DRODZE.

Solidne, sportowe – po prostu oszałamiające

BMW X4 xDrive30i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–7,9
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 193–171

BMW X4 M40i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,5–8,7
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 216–198

Rozwiń
NOWE X4. RZUCA WYZWANIE KAŻDEJ DRODZE.Solidne, sportowe – po prostu oszałamiające

 

 

ATLETYCZNE I ZWINNE

Sports Activity Coupé z charakterem

Energetyczny kształt samochodu – dynamiczne linie, opadający dach i sportowa sylwetka – podkreśla jego dynamiczny charakter. Wyrazisty przód z charakterystyczną atrapą chłodnicy i kultowymi diodowymi reflektorami adaptacyjnymi przypomina o dziedzictwie gamy X. Wnętrze zachwyca doskonałym połączeniem komfortu i wygody, sportową i elegancką stylistyką oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu łączności.
WIDOK BMW X4 Z PRZODU Z NOWĄ ATRAPĄ CHŁODNICY

NOWA ATRAPA CHŁODNICY BMW

Połączenie bardziej płaskich reflektorów diodowych, nowego zderzaka z pionowymi wlotami powietrza oraz nowej atrapy chłodnicy BMW z jednoczęściowym obramowaniem zapewnia nowemu BMW X4 jeszcze lepszą prezencję na drodze i pewny siebie wygląd.

WIDOK BMW X4 Z TYŁU Z NOWYM ZDERZAKIEM

ODŚWIEŻONY TYŁ

W NOWYM BMW X4 oferowana jest nowa gama obręczy kół ze stopów lekkich w rozmiarach do 21 cali. Ponadto nowy tył z pionowymi światłami odblaskowymi, nowym zderzakiem i szerszymi kształtowymi końcówkami układu wydechowego z „dwoma zębami” daje jeszcze lepszą prezencję na drodze. 

BMW X4 W WIDOKU BOCZNYM

SPORTS ACTIVITY COUPÉ

BMW X4 ma wszystkie najważniejsze cechy Sport Activity Coupé. Dynamiczny styl, atletyczna sylwetka i opadająca linia dachu przypominająca coupé nadają autu szyku i klasy, a wysokie osiągi sprawiają, że jest to także świetny samochód offroadowy o sportowych możliwościach i partner gotowy do pracy w codziennym życiu zawodowym. 

BMW X4 PODCZAS JAZDY NA ULICY

NISKI ŚRODEK CIĘŻKOŚCI

Niski środek ciężkości dodaje BMW X4 wigoru i sportowej dynamiki, zapewniając dodatkową zwinność i wyjątkową precyzję kierowania. Pozwala zachować doskonałą stabilność samochodu, zapewniając przy tym niesamowitą radość z jazdy. 

DESKA ROZDZIELCZA W BMW X4

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional z nawigacją obejmuje w pełni cyfrowy wyświetlacz wskaźników o przekątnej 12,3˝ oraz wysokiej rozdzielczości wyświetlacz kontrolny o przekątnej 12,3˝. 

EKRAN W BMW X4

INTEGRACJA AMAZON ALEXA W SAMOCHODZIE

Wynieś jazdę na wyższy poziom dzięki integracji Amazon Alexa w samochodzie i korzystaj z ponad 100 tysięcy umiejętności Amazon. Za pomocą poleceń głosowych możesz odblokować w swoim BMW wiele praktycznych funkcji Amazon Alexa.

EKRAN INFOROZRYWKI W BMW X4

INTELIGENTNY ASYSTENT OSOBISTY

Komunikuj się ze swoim samochodem za pomocą inteligentnego asystenta osobistego BMW. Umożliwia on obsługę wielu funkcji pojazdu za pomocą naturalnie wypowiadanych poleceń głosowych. Wyjaśni Ci wszystko o Twoim samochodzie i pomoże jeszcze lepiej poznać Twoje BMW.

EKRAN W BMW X4

REJESTRATOR JAZDY BMW

Pełna rejestracja w razie kolizji. Rejestrator jazdy BMW wykorzystuje kamery systemów wspomagających kierowcę do nagrywania filmów z całego pojazdu, które można następnie zapisać, odtwarzać na wyświetlaczu kontrolnym po zaparkowaniu i eksportować przez gniazdo USB. W przypadku kolizji automatycznie zapisuje obraz z 20 sekund przed zderzeniem i po nim.

Znajdź swoje wymarzone BMW X4!

BMW X4 xDrive20i M Sport

Trafny wybór

BMW X4
od 257.200,00 PLN
 • Pakiet ConnectedDrive Plus
 • Adaptacyjne reflektory LED
 • Ogrzewanie foteli przednich

BMW X4 xDrive20d M Sport

Rekomendowany

BMW X4
od 290.500,00 PLN
 • Pakiet Business Class
 • Asystent parkowania z kamerą
 • Ogrzewanie kierownicy

BMW X4 M40i

Dla wymagających

BMW X4
od 386.200,00 PLN
 • Reflektory laserowe
 • Zawieszenie adaptacyjne M
 • Zestaw HiFi Harman Kardon

POZNAJ WSZYSTKIE OPCJE!

BMW X4

Przyjrzyj się bliżej nowej rodzinie BMW X4

Dowiedz się więcej o różnych wersjach modeli z gamy BMW X4: xLine, M Sport lub M Sport S – która z nich skradnie Ci serce?

Nota prawna

 • BMW X4 xDrive30i:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–7,9
  Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 193–171

  BMW X4 M40i:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,5–8,7
  Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 216–198

  Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.