Siła. Kontrola. Komfort. Dzięki wyjątkowemu projektowi, wyjątkowej zwinności i imponującym silnikom, BMW serii 8 Coupé podnosi zarówno obroty, jak i adrenalinę. W połączeniu z wyścigowymi cechami, luksusowy samochód sportowy jest idealnym połączeniem najwyższej jakości i maksymalnej wydajności.
 

BMW serii 8 Cabrio: sportowy samochód klasy luksusowej BMW i pionier nowej odsłony wolności. Idealny w każdym szczególe samochód, króry swoją elegancją eksponuje potencjał dynamiki. Design: moc i estetyka. Właściwości jezdne: zwinność i niesamowita siła. Ten pojazd w emocjonujący sposób redefiniuje koncepcję sportowego samochodu klasy luksusowej. Spotykają się w nim najwyższy komfort i innowacje technologiczne - ambicja sportowa z nieskończoną radością z jazdy.
 

BMW serii 8 Gran Coupé to zapierający dech w piersiach czterodrzwiowy samochód sportowy hojnie obdarzający pasażerów miejscem w środku. Jego stylistyka opiera się o opracowany dla luksusowych samochodów sportowych całkowicie nowy język. Przekazuje on nieujarzmioną moc i imponującą zwinność. Dzięki natchnionym silnikom BMW serii 8 Gran Coupé dotrzymuje tej bezkompromisowo sportowej obietnicy na każdym metrze asfaltu. Wrażenia nieodpartej ekskluzywności i jednocześnie sportowy charakter są dobrze odczuwalne na każdym z czterech miejsc.

Rozwiń