Zdjęcie trzy czwarte BMW serii 8 Coupé podczas postoju nocą w miejskiej scenerii.

BEZKOMPROMISOWA POTĘGA. IDEALNY DŻENTELMEN

Stylistyka

Zdjęcie trzy czwarte BMW serii 8 Coupé podczas postoju w miejskiej scenerii.

Zaprojektowany by przyspieszać puls: nowe BMW serii 8 Coupé łączy w sobie charakter samochodu sportowego z duchem klasy luksusowej BMW, tworząc nową formę estetyki.
Zdjęcie BMW serii 8 Coupé podczas postoju w nocnej miejskiej scenerii.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Zdjęcie BMW serii 8 Coupé podczas postoju w nocnej miejskiej scenerii.

BMW serii 8 Coupé rozpoczyna nową erę stylistyki BMW, którą rozpoznać można na pierwszy rzut oka po wyjątkowo wąskich reflektorach. Sportowy wygląd zewnętrzny charakteryzuje się niezwykłą interakcją pomiędzy ostro zarysowanymi liniami, które rozciągają się po całym boku pojazdu i podkreślają wklęsłe powierzchnie i muskularne barki karoserii. W połączeniu z płaską linią dachu tworzy to bardzo zadziorną sylwetkę coupé, która wyznacza zupełnie nowe standardy.
Zbliżenie świateł laserowych z przodu BMW serii 8 Coupé.

ŚWIATŁA LASEROWE

Zbliżenie świateł laserowych z przodu BMW serii 8 Coupé.

Światła laserowe BMW oferują w trybie świateł drogowych zasięg do 600 m – niemal dwukrotnie większy niż konwencjonalne reflektory. Dzięki lepszej widoczności po zmroku znacznie zwiększa to bezpieczeństwo. Niebieskie akcenty i napis „BMW Laserlight” w reflektorach podkreślają zaawansowanie technologiczne i sportowy charakter pojazdu.
Wnętrze BMW serii 8 Coupé.

WNĘTRZE

Wnętrze BMW serii 8 Coupé.

Samochód sportowy w segmencie luksusowym – nowoczesne, purystyczne wnętrze nowego BMW serii 8 Coupé dowodzi, że przeciwności doskonale się uzupełniają. Materiały najwyższej jakości, innowacyjne technologie oraz liczne warianty kolorystyczne i wyposażenia tworzą luksusową atmosferę i szlachetny wygląd pomimo wybitnego charakteru sportowego samochodu. Zarówno eleganckie elementy obsługi, jak i klarowne linie stylistyczne mają tylko jeden kierunek: konsekwentnie do przodu. Podkreśla to maksymalną orientację na kierowcę i nadaje wnętrzu dodatkowej dynamiki. Idealne warunki dla czystej radości z jazdy.
bmw serii 8 estetyka

SKÓRA MERINO

Zbliżenie fotela wielofunkcyjnego w skórze Merino w BMW serii 8 Coupé.

Odpowiedź na każdą kwestię smaku: tapicerki skórzane BMW Individual w najdoskonalszej skórze Merino nadają wnętrzu szlachetny charakter i niepowtarzalny wygląd. Wybór obejmuje przy tym wiele ekskluzywnych wariantów kolorystycznych od czarnego poprzez koniak po kość słoniową. Również pośród nowych tapicerek w dwóch kontrastujących kolorach znajdzie się coś dla każdego wyścigowca i dżentelmana.
Zbliżenie aplikacji szklanych we wnętrzu BMW serii 8 Coupé.

SZKLANE APLIKACJE CRAFTED CLARITY

Zbliżenie aplikacji szklanych we wnętrzu BMW serii 8 Coupé.

Z każdym detalem kuszące coraz bardziej: szlachetne szklane aplikacje „CraftedClarity” nadają sportowemu wnętrzu atrakcyjności poprzez prosty szlif i niebieski odcień. Ozdabiają dźwignię biegów oraz centralny element obsługowy, przycisk audio i przycisk start/stop. Rezultatem jest połączenie sportowej atmosfery z ekskluzywnym designem, który w niespotykany dotąd sposób oferuje zarazem sportowy charakter i wdzięk.
Zbliżenie dachu karbonowego M BMW serii 8 Coupé.

ELEMENTY KARBONOWE M

Zbliżenie dachu karbonowego M BMW serii 8 Coupé.

Dynamika w każdym detalu: BMW serii 8 Coupé łączy doskonałe osiągi i wysoką jakość pod karbonowym dachem, który podkreśla szczególny wyścigowy charakter auta. Zewnętrzny pakiet karbonowy M nadaje pakietowi sportowemu M dodatkowe dynamiczne akcenty, takie jak drapieżnie wyglądający dyfuzor czy końcówki rur wydechowych obramowane karbonowymi elementami dekoracyjnymi. Razem z tylnym spojlerem, wstawkami wlotu powietrza oraz obudowami lusterek zewnętrznych z prawdziwego karbonu daje to porywający wygląd ogólny. * Zewnętrzny pakiet karbonowy M będzie dostępny dla M850i xDrive w 10/2018 i dla 840d xDrive w 11/2018.
Zdjęcie tyłu BMW serii 8 Coupé w nocnej miejskiej scenerii.

CZYSTA MOC. DOSKONAŁA PRECYZJA

Dynamika jazdy

Zdjęcie tyłu BMW serii 8 Coupé w nocnej miejskiej scenerii.

Czysta dynamika, czyste przyspieszenie, czyste emocje – 8-cylindrowy silnik benzynowy TwinPower Turbo o pojemności 4,4 litra i mocy 390 kW (530 KM) sprawia, że BMW serii 8 Coupé w rekordowo krótkim czasie przyspiesza zarówno obroty, jak i puls kierowcy. Zasada jest prosta: im więcej zakrętów, tym więcej radości z jazdy. Bo ten luksusowy samochód sportowy oferuje wyścigową moc i precyzję na zupełnie nowym poziomie. W ofercie jest również 6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny TwinPower Turbo o wysokiej kulturze pracy i mocy 235 kW (320 KM).
Zbliżenie maski silnika BMW serii 8 Coupé z lotu ptaka.

8-CYLINDROWY SILNIK BENZYNOWY TWIN POWER TURBO

Zbliżenie maski silnika BMW serii 8 Coupé z lotu ptaka.

Ekstremalna moc i wewnętrzny spokój: BMW serii 8 Coupé z 8-cylindrowym silnikiem benzynowym BMW TwinPower Turbo o pojemności 4,4 litra i mocy 390 kW (530 KM) to wyjątkowe połączenie maksymalnej dynamiki i wydajności. Moment obrotowy 750 Nm pozwala wyciągnąć z tej jednostki maksymalną radość z jazdy na każdym dystansie. Dwie adaptacyjne turbosprężarki i ciśnienie wtrysku do 2500 bar dodatkowo optymalizują moc i zwiększają wydajność. A dzięki aktywnemu układowi wydechowemu brzmienie silnika jest tak potężnie, jak jego osiągi.
Zdjęcie trzy czwarte tyłu BMW serii 8 Coupé w nocnej miejskiej scenerii.

BEZKOMPROMISOWO DYNAMICZNE

Zdjęcie trzy czwarte tyłu BMW serii 8 Coupé w nocnej miejskiej scenerii.

BMW serii 8 Coupé jest konsekwentnie zorientowane na dynamikę jazdy i sportowy charakter. Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive z większym przeniesieniem mocy na tył zapewnia w połączeniu ze sportowym mechanizmem różnicowym M i standardowym ogumieniem mieszanym optymalną trakcję i stabilność jazdy. Do tego dochodzi mniejszy prześwit, wysoka sztywność całej karoserii i adaptacyjny układ jezdny M – to idealne warunki dla prawdziwego samochodu sportowego. Opcjonalna elektromechaniczna stabilizacja przechyłów bocznych zmniejsza ponadto kołysanie karoserii na zakrętach, umożliwiając zaskakująco wysokie prędkości.
Zbliżenie kokpitu BMW serii 8 Coupé.

PO PROSTU LIDER

Innowacje

Zbliżenie kokpitu BMW serii 8 Coupé.

Zawsze o krok do przodu: czy to systemy bezpieczeństwa czy systemy wspomagające kierowcę – dzięki innowacyjnym technologiom w nowym BMW serii 8 Coupé możesz zawsze cieszyć się najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. A przyszłościowy system operacyjny BMW 7.0 sprawia, że nawigacja i interakcja z funkcjami komunikacyjnymi jest łatwiejsza i bardziej indywidualna niż kiedykolwiek dotąd.
Wnętrze BMW serii 8 Coupé z monitorem pokładowym i BMW Live Cockpit Professional.

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

Wnętrze BMW serii 8 Coupé z monitorem pokładowym i BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional z funkcją nawigacji zawiera wysokiej jakości zespół ekranów obejmujący wysokiej rozdzielczości dotykowy monitor pokładowy o przekątnej 10,25 cala oraz w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala.
Zbliżenie wnętrza BMW serii 8 Coupé z konsolą środkową. Close-up of the BMW 8 Series Coupé interior with a focus on the middle console.

KONCEPCJA OBSŁUGI

Zbliżenie wnętrza BMW serii 8 Coupé z konsolą środkową.

To oczywiste, że nowe BMW serii 8 Coupé to początek nowej ery także pod względem łączności sieciowej. Innowacja nosi nazwę BMW Live Cockpit Professional: wysokiej jakości zespół ekranów obejmujący wysokiej rozdzielczości dotykowy monitor pokładowy o przekątnej 10,25 cala, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala – a także innowacyjny system operacyjny BMW 7.0 z intuicyjną obsługą za pomocą gestów, i dotyku oraz licznymi opcjami indywidualizacji wszystkich wskazań.
Zbliżenie wnętrza BMW serii 8 Coupé z kierownicą.

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY

Zbliżenie wnętrza BMW serii 8 Coupé z kierownicą.

Doskonałe osiągi wymagają najwyższej pewności: dlatego też nowe BMW serii 8 Coupé może być wyposażone na życzenie w innowacyjny system asystujący kierowcy. Wspomaga on w utrzymaniu odstępu, prędkości i toru jazdy i pomaga unikać kolizji. Może też ostrzegać o pojazdach nadjeżdżających z boku, grożących kolizjach tylnych oraz o ludziach na drodze, a także zapewniać wspomagać w sytuacjach awaryjnych.
BMW serii 8 Coupé otwiera się telefonem komórkowym i kluczykiem cyfrowym BMW (Digital Key).

BMW DIGITAL KEY

BMW serii 8 Coupé otwiera się telefonem komórkowym i kluczykiem cyfrowym BMW (Digital Key).

Po co używać kluczyka samochodowego, jeśli masz przy sobie swój smartfon? Digital Key umożliwia zamykanie i otwieranie zamka centralnego oraz uruchamianie silnika. Pobierz kluczyk cyfrowy na smartfon z systemem Android za pośrednictwem aplikacji BMW Connected i dziel się nim z rodziną i przyjaciółmi.Okres ważności wynosi jeden rok. * Tylko do smartfonów Samsung (>= S7) z Android Oreo (8.1) i smartfonów z kartą chipową NFC.
Wnętrze BMW serii 8 Coupé z monitorem pokładowym i zdalną aktualizacją oprogramowania.

ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA

Wnętrze BMW serii 8 Coupé z monitorem pokładowym i zdalną aktualizacją oprogramowania.

Chcesz, aby Twoje BMW było aktualne i wyposażone w najnowsze oprogramowanie? Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania Twoje BMW będzie zawsze aktualne. Komfortowo, bezpiecznie i bezstresowo, bez konieczności odwiedzania serwisu BMW. Aktualizacje są instalowane w trybie OTA, tak jak w Twoim smartfonie.
BMW serii 8 Coupé podczas postoju z boku na białym tle.

DETALE PERFEKCJI

DETALE PERFEKCJI

Zdjęcie z przedniego półprofilu BMW M850i Coupé First Edition w miejskim otoczeniu.
Tylny półprofil BMW M850i Coupé First Edition w miejskim otoczeniu
20-calowe koło ze stopów lekkich BMW M850i Coupé First Edition
Zbliżenie na nerki BMW M850i Coupé First Edition
Kokpit kierowcy BMW M850i Coupé First Edition
Zbliżenie na konsolę środkową BMW M850i Coupé First Edition
Fotel kierowcy BMW M850i Coupé First Edition

BMW M850i COUPÉ FIRST EDITION

Wyjątkowo sportowe: BMW M850i Coupé First Edition. Limitowana do 400 modeli edycja promieniuje blaskiem maksymalnego autorytetu - w kolorze BMW Individual, ze specjalnymi wykończeniami w kolorystyce Frozen Barcelona Blue metallic w połączeniu z rozszerzonymi opcjami BMW Individual high-gloss Shadow Line oraz imponującymi 20-calowymi kołami M ze stopu lekkiego w kolorze Jet Black. Dzięki wyposażeniu dodatkowemu, takiemu jak pakiet zewnętrzny M Carbon lub dach M Carbon, wykorzystuje on w pełni swój potencjał. Wnętrze wita zakiem "First Edition 1/400" na wewnętrznej listwie wykończeniowej BMW Individual w wykończeniu Piano Black. Ozdobione skórzaną tapicerką BMW Individual w kolorze biało-niebieskim "Merino" Ivory White/Night Blue, kierownicą BMW M w Night Blue oraz podsufitką w kolorze Alcantara Night Blue, wnętrze ujawnia swój ekskluzywny charakter od pierwszego wejrzenia. Inne wyjątkowe cechy, takie jak system audio Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System lub szklane elementy "CraftedClarity" zapewniają niezwykle elegancką i jednocześnie sportową atmosferę. Wyjątkowa osobowość zapewniająca wyjątkowe osiągi.

Zdjęcie BMW serii 8 Coupé i M8 GTE podczas postoju w nocnej miejskiej scenerii.

BMW M8 GTE

Geny sportów motorowych

Zdjęcie boku BMW serii 8 Coupé z wyposażeniem BMW Individual podczas postoju w nocnej miejskiej scenerii.

UNIKATOWE POD KAŻDYM WZGLĘDEM

BMW Individual

Zdjęcie boku BMW serii 8 Coupé z wyposażeniem BMW Individual podczas postoju w nocnej miejskiej scenerii.

Unikatowe wśród indywidualistów: wyposażenie BMW Individual podkreśla wygląd nowego BMW serii 8 Coupé poprzez ekskluzywne lakiery, tapicerki skórzane i szlachetne listwy ozdobne.
Zdjęcie przodu BMW serii 8 Coupé z wyposażeniem BMW Individual podczas postoju w nocnej miejskiej scenerii.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Zdjęcie przodu BMW serii 8 Coupé z wyposażeniem BMW Individual podczas postoju w nocnej miejskiej scenerii.

Ty decydujesz: dżentelmen czy rajdowiec. Lakier metalizowany BMW Individual oferuje wiele opcji, w tym szary drawit, czerwony awenturyn*, brązowy almandyn* i niebieski tanzanit*. W połączeniu z ekskluzywnymi obręczami kół ze stopów lekkich gwarantuje to spektakularną prezencję. * Dostępne dopiero od marca 2019 r.
Wnętrze BMW serii 8 Coupé z wyposażeniem BMW Individual.

WNĘTRZE

Wnętrze BMW serii 8 Coupé z wyposażeniem BMW Individual.

Ekskluzywność od wybitnie sportowej po niezwykle elegancką: skonfiguruj swoje wnętrze według własnych upodobań. Listwy ozdobne z drewna szlachetnego wykończone są w czarnym lakierze fortepianowym. Pełne tapicerki BMW Individual z najwyśmienitszej skóry Merino oferują szeroką paletę kolorów od czerni poprzez koniak po kość słoniową. Ponadto po raz pierwszy oferowane są tapicerki w wersji dwukolorowej, takie jak truflowa, czerwień Fiona czy granat nocy w połączeniu z mocną czernią. * Dostępne dopiero od marca 2019 r.

POZNAJ DŻENTELMENA W GARNITURZE

Kontakt

Chcesz poznać nowe BMW serii 8 Coupé na żywo? Twój lokalny dealer BMW służy Ci wszelkimi informacjami i pomocą.

Read more
Młoda kobieta na turkusowym tle.

PROGRESYWNY LUKSUS

KLASA LUKSUSOWA BMW

PROGRESYWNY LUKSUS

KLASA LUKSUSOWA BMW

Zużycie paliwa i emisja CO₂

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Read more